novinka
Kalhoty s protipořezovou ochranou Technical Extreme
Obj. č. 7333377109568
Kalhoty s protipořezovou ochranou Husqvarna Technical Extreme poskytují uživatelům ochranu proti proříznutí třídy 1 a pohodlí potřebné pro delší pracovní dny. Lehký, vodoodpudivý, 4-cestný strečový materiál, navržený speciálně pro náročné… (pokračovat ve čtení)
9 990 Kč
8 256,20 Kč bez DPH
produkt nelze zakoupit online
Popis produktu
Kalhoty s protipořezovou ochranou Husqvarna Technical Extreme poskytují uživatelům ochranu proti proříznutí třídy 1 a pohodlí potřebné pro delší pracovní dny. Lehký, vodoodpudivý, 4-cestný strečový materiál, navržený speciálně pro náročné profesionální lesnické práce, se přizpůsobí vašemu tělu. Jedinečný meteriál Tech-Knee poskytuje dodatečnou ochranu proti pořezu řetězovou pilou ve všech pracovních polohách, včetně ohnutých kolen. Kalhoty univerzálního střihu, které lze přizpůsobit pro ženy i muže, jsou k dispozici ve velikostech XS-XXL, včetně šlí.Parametry produktu
| Bunda / kalhoty [44-62]: | 50/52 |
|---|---|
| Bunda / kalhoty [XS-XXL]: | M |
| EAN: | 7 333 377 109 568 |
| Hmotnost, kg: | 1 kg |
| Materiál: | Vnější materiál 1: 92 % Polyamid/8 % Elasthan, Vnější materiál 2: 89 % Polyester/11 % Elastan, Vnější materiál 3: 79 % Polyamid/14 % Dyneema/7 % Elasthan, Vnější materiál 4: 100 % Cordura, Podšívka 1 : 66,5% Polyester/33,5% Polyethen, Podšívka 2: 100% Pol |
| Ochrana proti proříznutí: | Ano |
| Podšívka: | Síťovina |
| Podskupina: | Technical Extreme |
| Prodloužená záda: | Ano |
| Prodyšnost: | Vynikající |
| Reflexní materiál: | Ano |
| Schválené ES - certifikát CE: | Ano |
| Schváleno podle: | EN ISO 11393, KWF Profi, CE |
| Střih: | Štíhlý |
| Teplota praní: | 60 °C |
| Třída: | Třída 1 (20 m/s) |
| Včetně šlí: | Ano |
| Velikost: | M50/5 |
| Vnější tkanina: | Polyamid, Polyester, Ripstop, Čtyřsměrný strečový materiál, Elastan |
| Vyztužená tkanina: | Cordura od kolene dolů, Dyneema v rozkroku |
| WEEE Classified: | No |
| Zip pro odvětrávání: | Ano |