novinka
Kalhoty Technical Robust s protipořezovou ochranou
Kalhoty Husqvarna Technical pro práci s řetězovou pilou poskytují skvělé pohodlí a vynikající odolnost proti opotřebení s ochranou proti proříznutí třídy 1. Jsou navrženy pro profesionální práci v lese. Kalhoty jsou dobře odvětrávané, s podšívkou… (pokračovat ve čtení)
na dotaz
na prodejně 22. 5. 2026
doručení k zákazníkovi 26. 5. 2026
8 990 Kč
7 429,75 Kč bez DPH
Popis produktu
Kalhoty Husqvarna Technical pro práci s řetězovou pilou poskytují skvělé pohodlí a vynikající odolnost proti opotřebení s ochranou proti proříznutí třídy 1. Jsou navrženy pro profesionální práci v lese. Kalhoty jsou dobře odvětrávané, s podšívkou ze síťoviny a četnými zipy. Extrémně odolná tkanina Dyneema® na celé přední části nohavic a v rozkroku a zesílení Cordura® na poutkách na opasku a kolem kotníků zajišťují vynikající ochranu proti opotřebení. Ochrana proti klíšťatům kolem kotníků a 4-cestná strečová tkanina na zadní části dodávají extra pohodlí, aby se vám dobře pracovalo po celý pracovní den.Parametry produktu
| Bunda / kalhoty [44-62]: | 62/64 |
|---|---|
| Bunda / kalhoty [XS-XXL]: | XXL |
| EAN: | 7 333 377 109 537 |
| Hmotnost, kg: | 1 kg |
| Materiál: | Vnější materiál 1: 92% Polyamid/8% Elasthan, Vnější materiál 2: 89% Polyester/11% Elastan, Vnější materiál 3: 62% Cordura/38% Dyneema, Vnější materiál 4: 75% Polyamid/13% Aramid/12% Elasthan, Vnější materiál 5: 100% Cordura, Podšívka 1: 66,5% Polyester/33,5% Polyethen, Podšívka 2: 100% Polyester, Podšívka 3: 70% Polyester/30% Bavlna |
| Ochrana proti proříznutí: | Ano |
| Podšívka: | Polyester |
| Podskupina: | Technical |
| Prodloužená záda: | Ano |
| Prodyšnost: | Vynikající |
| Reflexní materiál: | Ano |
| Schválené ES - certifikát CE: | Ano |
| Schváleno podle: | EN ISO 11393, KWF Profi |
| Střih: | Přiléhavý |
| Teplota praní: | 60 °C |
| Třída: | Třída 1 (20 m/s) |
| Včetně šlí: | Ne |
| Velikost: | XXL62 |
| Vnější tkanina: | Polyester, Ripstop, Čtyřsměrný strečový materiál, Elastan |
| Vyztužená tkanina: | Dyneema na celé přední části, Cordura na koncích nohavic, Aramid v rozkroku |
| WEEE Classified: | No |
| Zip pro odvětrávání: | Ano |