novinka
Lišta X-Force 3/8" / 1,5 mm / velké uchycení lišty (LM)
Obj. č. 7393089051289
Naše 3/8” vodící lišty nabízí vysokou odolnost, snadnou údržbu a zvýšenou produktivitu. Lišta má profil vrcholu, který zajišťuje nižší opotřebení a povrchovou úpravu odolnou vůči korozi. Pro vyšší produktivitu a snadnější údržbu mají ložiska… (pokračovat ve čtení)
1 590 Kč
1 314,05 Kč bez DPH
produkt nelze zakoupit online
Popis produktu
Naše 3/8” vodící lišty nabízí vysokou odolnost, snadnou údržbu a zvýšenou produktivitu. Lišta má profil vrcholu, který zajišťuje nižší opotřebení a povrchovou úpravu odolnou vůči korozi.Pro vyšší produktivitu a snadnější údržbu mají ložiska ochranné kryty a žádné mazací otvory, aby nedocházelo k průniku nečistot do ložiska a snižuje se tím potřeba doplňování mazacího tuku.
Parametry produktu
| Délka lišty (v palcích): | 20 palců |
|---|---|
| Délka vodící lišty: | 50 cm |
| EAN: | 7 393 089 051 289 |
| Rozteč řetězu: | 3/8" |
| Šířka vodicí drážky: | 1,5 mm |
| Typ uchycení lišty: | HLM |
| Typ vodicí lišty: | Laminovaná lehká |
| Typ vodící lišty (dlouhý): | Vrchol s vodícím kolečkem |
| WEEE Classified: | No |