novinka
Kalhoty Husqvarna Functional s protipořezovou ochranou
Kalhoty Husqvarna Functional s protipořezovou ochranou a v outdoorovém stylu jsou ideální pro lesnické práce. Odolný materiál Cordura® použitý na nejvíce namáhaných místech zajistí delší životnost při náročném používání. V zájmu pohodlí a… (pokračovat ve čtení)
na dotaz
na prodejně 16. 4. 2026
doručení k zákazníkovi 20. 4. 2026
4 990 Kč
4 123,97 Kč bez DPH
Popis produktu
Kalhoty Husqvarna Functional s protipořezovou ochranou a v outdoorovém stylu jsou ideální pro lesnické práce. Odolný materiál Cordura® použitý na nejvíce namáhaných místech zajistí delší životnost při náročném používání. V zájmu pohodlí a produktivity nabízejí ventilační zipy, boční kapsu a kapsu na pravítko. Splňuje požadavky normy EN ISO 11393 třídy 1 (20 m/s). K dispozici ve velikostech 42–62.Parametry produktu
| Bunda / kalhoty [44-62]: | 50 |
|---|---|
| Bunda / kalhoty [XS-XXL]: | M |
| EAN: | 7 333 377 467 460 |
| Hmotnost, kg: | 1 kg |
| Ochrana proti proříznutí: | Ano |
| Podšívka: | Polyester |
| Podskupina: | Functional |
| Prodloužená záda: | Ano |
| Reflexní materiál: | Ano |
| Schválené ES - certifikát CE: | Ano |
| Schváleno podle: | EN ISO 11393, AS/NZS 4453 |
| Střih: | Standardní |
| Teplota praní: | 60 °C |
| Třída: | Třída 1 (20 m/s) |
| Včetně šlí: | Ne |
| Velikost: | M50 |
| Vnější tkanina: | Recyklovaný polyester |
| Vyztužená tkanina: | Cordura na celé přední části |
| WEEE Classified: | No |
| Zip pro odvětrávání: | Ano |