Lišta X-FORCE 15" / 3/8" / 1,5 mm, malé uchycení lišty / 11 z. / 56 čl.
Obj. č. 585943456
Naše 3/8” vodící lišty nabízí vysokou odolnost, snadnou údržbu a zvýšenou produktivitu. Lišta má profil vrcholu, který zajišťuje nižší opotřebení a povrchovou úpravu odolnou vůči korozi. Pro vyšší produktivitu a snadnější údržbu mají ložiska… (pokračovat ve čtení)
skladem 3 kusů
na prodejně ihned
doručení k zákazníkovi 15. 5. 2026
1 149 Kč
949,59 Kč bez DPH
Popis produktu
Naše 3/8” vodící lišty nabízí vysokou odolnost, snadnou údržbu a zvýšenou produktivitu. Lišta má profil vrcholu, který zajišťuje nižší opotřebení a povrchovou úpravu odolnou vůči korozi. Pro vyšší produktivitu a snadnější údržbu mají ložiska ochranné kryty a žádné mazací otvory, aby nedocházelo k průniku nečistot do ložiska a snižuje se tím potřeba doplňování mazacího tuku.Parametry produktu
| Délka lišty (v palcích): | 15 palců |
|---|---|
| Délka vodící lišty: | 38 cm |
| EAN: | 7 393 089 051 203 |
| Rozteč řetězu: | 3/8" |
| Šířka vodicí drážky: | 1,5 mm |
| Typ uchycení lišty: | HSM |
| Typ vodicí lišty: | Laminovaná lehká |
| Typ vodící lišty (dlouhý): | Vrchol s vodícím kolečkem |
| WEEE Classified: | No |