Lišta X-Force 3/8" / 1,5 mm / velké uchycení lišty (LM) / 11 z. / 60 čl.
Obj. č. 585950860
Naše 3/8” vodící lišty nabízí vysokou odolnost, snadnou údržbu a zvýšenou produktivitu. Lišta má profil vrcholu, který zajišťuje nižší opotřebení a povrchovou úpravu odolnou vůči korozi. Pro vyšší produktivitu a snadnější údržbu mají ložiska… (pokračovat ve čtení)
na dotaz
na prodejně 14. 5. 2026
doručení k zákazníkovi 18. 5. 2026
1 249 Kč
1 032,23 Kč bez DPH
Popis produktu
Naše 3/8” vodící lišty nabízí vysokou odolnost, snadnou údržbu a zvýšenou produktivitu. Lišta má profil vrcholu, který zajišťuje nižší opotřebení a povrchovou úpravu odolnou vůči korozi. Pro vyšší produktivitu a snadnější údržbu mají ložiska ochranné kryty a žádné mazací otvory, aby nedocházelo k průniku nečistot do ložiska a snižuje se tím potřeba doplňování mazacího tuku.Parametry produktu
| Délka lišty (v palcích): | 16 palců |
|---|---|
| Délka vodící lišty: | 40 cm |
| EAN: | 7 391 736 219 174 |
| Rozteč řetězu: | 3/8" |
| Šířka vodicí drážky: | 1,5 mm |
| Typ uchycení lišty: | HLM |
| Typ vodicí lišty: | Laminovaná lehká |
| Typ vodící lišty (dlouhý): | Vrchol s vodícím kolečkem |
| WEEE Classified: | No |