Lišta X-Force 3/8" MINI / 1,1 mm / malé uchycení lišty (SM)
Obj. č. 582207452
Vyšší odolnost, nižší hmotnost a vynikající výkon - vodicí lišty Husqvarna X-Force byly vyvinuty společně s řetězi X-Cut, aby bylo dosaženo co nejlepšího výkonu řetězových pil Husqvarna. 9-zubové řetězové kolečko lišty se 4 nýty, ložiskový systém s… (pokračovat ve čtení)
na dotaz
na prodejně 21. 4. 2026
doručení k zákazníkovi 23. 4. 2026
1 099 Kč
908,26 Kč bez DPH
Popis produktu
Vyšší odolnost, nižší hmotnost a vynikající výkon - vodicí lišty Husqvarna X-Force byly vyvinuty společně s řetězi X-Cut, aby bylo dosaženo co nejlepšího výkonu řetězových pil Husqvarna. 9-zubové řetězové kolečko lišty se 4 nýty, ložiskový systém s opěrnými plechy a 21 válečky poskytují vysokou odolnost. Hladký, optimalizovaný profil a výřezy ve středové desce zlepšují účinnost a snižují hmotnost bez ztráty tuhosti nebo výkonu. Vylepšené mazání a optimalizované svařování pro zlepšení tuhosti také pomáhají zajistit minimální prostoje a maximální výsledky.Parametry produktu
| Délka lišty (v palcích): | 14 palců |
|---|---|
| Délka vodící lišty: | 35 cm |
| EAN: | 7 391 736 210 324 |
| Rozteč řetězu: | 3/8" mini |
| Šířka vodicí drážky: | 1,1 mm |
| Typ uchycení lišty: | HSM |
| Typ vodicí lišty: | Laminovaná lehká |
| Typ vodící lišty (dlouhý): | Vrchol s vodícím kolečkem |
| WEEE Classified: | No |