novinka
Protipořezové kalhoty Husqvarna Technical Extreme pro arboristy
Obj. č. 7333377109469
Kalhoty Technical Extreme určené pro arboristy přinášejí komfortní mobilitu a adaptivní design, s prvotřídní ochranou při práci v korunách stromů. Naše inovativní funkce Tech-Climb přinášejí optimální protipořezovou ochranu třídy 1 v oblasti nohou… (pokračovat ve čtení)
10 490 Kč
8 669,42 Kč bez DPH
produkt nelze zakoupit online
Popis produktu
Kalhoty Technical Extreme určené pro arboristy přinášejí komfortní mobilitu a adaptivní design, s prvotřídní ochranou při práci v korunách stromů. Naše inovativní funkce Tech-Climb přinášejí optimální protipořezovou ochranu třídy 1 v oblasti nohou při použití lezeckého vybavení, zatímco prodyšný a rychleschnoucí materiál umožňuje maximální produktivitu. Dodávají se ve velikostech XS-XXL s přizpůsobivým střihem, který je vhodný pro muže i ženy.Parametry produktu
| Bunda / kalhoty [44-62]: | 50/52 |
|---|---|
| Bunda / kalhoty [XS-XXL]: | M |
| EAN: | 7 333 377 109 469 |
| Hmotnost, kg: | 1 kg |
| Materiál: | Vonkajšie materiály : 62 % Cordura / 38 % Dyneema, 92 % Polyamid / 8 % Elastan, 89 % Polyester / 11 % Elasthan, 79 % Polyamid /14 % Dyneema / 7 % Elasthan, 100 % Cordura, Podšívky: 66,5 % Polyester / 33,5 % Polyetylén, 100 % Polyester, 70 % Polyester / 30 |
| Ochrana proti proříznutí: | Ano |
| Podšívka: | Síťovina |
| Podskupina: | Technical Extreme |
| Prodloužená záda: | Ano |
| Prodyšnost: | Vynikající |
| Reflexní materiál: | Ano |
| Schválené ES - certifikát CE: | Ano |
| Schváleno podle: | EN ISO 11393, KWF Profi |
| Střih: | Štíhlý |
| Teplota praní: | 60 °C |
| Třída: | Třída 1 (20 m/s) |
| Včetně šlí: | Ne |
| Velikost: | M50/5 |
| Vnější tkanina: | Polyamid, Polyester, Ripstop, Čtyřsměrný strečový materiál, Elastan |
| Vyztužená tkanina: | Dyneema na celé přední části, Dyneema v rozkroku |
| WEEE Classified: | No |
| Zip pro odvětrávání: | Ano |