Carvingová / řezbářská lišta 1/4", malé uchycení lišty
Obj. č. 587394460
Carvingové - řezbářské lišty mají malý poloměr vrcholu lišty a jsou vhodné pro vyřezávání a jiné přesné práce.
na dotaz
na prodejně 18. 5. 2026
doručení k zákazníkovi 20. 5. 2026
2 290 Kč
1 892,56 Kč bez DPH
Parametry produktu
| Délka lišty (v palcích): | 10 palců |
|---|---|
| Délka vodící lišty: | 25 cm |
| EAN: | 7 393 089 190 308 |
| Rozteč řetězu: | 1/4" |
| Šířka vodicí drážky: | 1,3 mm |
| Typ uchycení lišty: | HSM |
| Typ vodicí lišty: | Pevná |
| Typ vodící lišty (dlouhý): | Carving |
| WEEE Classified: | No |