Motor X-Torq®
Naše motory X-TORQ® poskytují skvělý výkon a točivý moment díky vysoce účinnému spalovní
Obj. č. 967284201
Výkonný a dobře vyvážený ruční foukač pro profesionální použití. Patentovaná technologie motoru X-torq v kombinaci s jedinečným ventilátorem a konstrukcí krytu přináší vysoký foukací výkon a zároveň jednoduché ovládání. Antivibrační systém Low Vib… (pokračovat ve čtení)
na prodejně 24. 4. 2026
doručení k zákazníkovi 28. 4. 2026
Naše motory X-TORQ® poskytují skvělý výkon a točivý moment díky vysoce účinnému spalovní
Délku foukací trubice lze přizpůsobit pro dosažení maximálního výkonu.
Vypínač se po použití automaticky nastaví do polohy ZAPNUTO pro usnadnění dalšího spuštění.
Palivová pumpička pro snadné startování.
Pro snadné ovládání mohou být nastaveny otáčky ventilátoru.
Kryt venilátoru je konstruován tak, aby byl tok proudu vzduchu ve směru rukojeti. Toto umožňuje velmi snadné manévrování.
| Čistá hmotnost výrobku, konečná: | 6 500 g |
|---|---|
| EAN: | 7 393 080 864 284 |
| Ekvivalentní hladina vibrací rukojeti (ahv, eq), m/s²: | 1 m/s² |
| Emise výfukových plynů (CO2 EU V): | 1 110 g/kWh |
| Foukací síla při max. výkonu: | 15 N |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A): | 91 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A): | 106 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, měřená dB(A): | 104 dB(A) |
| Hmotnost, kg: | 4 kg |
| Max. foukací síla: | 15 N |
| Max. průtok vzduchu v trysce (kulatá): | 13 m³/min |
| Max. průtok vzduchu v trysce (kulatá): | 780 m³/h |
| Max. rychlost průtoku vzduchu (kulatá tryska): | 70 m/s |
| Maximální otáčky motoru při zatížení: | 7 300 ot./min |
| Objem palivové nádrže: | 0 l |
| OEM Nosný popruh: | -- |
| Rychlost při volnoběhu, ot./min: | 3 000 ot./min |
| Sada pro vysávání OEM: | Ne |
| Spotřeba paliva: | 518 g/kWh |
| Typ trysky OEM: | Kulatá+ plochá |
| Výstupní výkon: | 1 kW |
| Výstupní výkon: | 1 kW |
| WEEE Classified: | No |
| Zdroj energie: | Benzín |
| Zdroj napájení: | Benzínové |
| Zdvihový objem válce: | 25 cm³ |