Automatické vracení vypínače STOP do pohotovostní polohy
Vypínač se po použití automaticky nastaví do polohy ZAPNUTO pro usnadnění dalšího spuštění.
Obj. č. 967329601
Vyvětvovací pila Husqvarna 525PT5S s teleskopickým hřídelem nabízí impozantní dosah. Díky vynikající ergonomii a skvělému vyvážení můžete dosáhnout nejlepších výsledků s minimální námahou. Pila se snadno se ovládá. Motor X- Torq® zajišťuje rychlou… (pokračovat ve čtení)
na prodejně ihned
doručení k zákazníkovi 23. 4. 2026
Přijďte si tento produkt osobně vyzkoušet v našem showroomu, kde Vám rádi doporučíme nejlepší řešení a zodpovíme všechny Vaše otázky. Přesvědčte se sami o jeho kvalitě a výkonu!
Adresa & kontaktVypínač se po použití automaticky nastaví do polohy ZAPNUTO pro usnadnění dalšího spuštění.
Všechny ovládací prvky jsou intuitivní a snadno se používají.
Teleskopická tyč umožňuje rychlé nastavení délky podle potřeby
Robustní skříň spojky z hořčíku zaručuje dlouhou životnost i při náročném profesionálním použití.
Zadní ochrana proti nárazům chrání motor před opotřebením a poškozením.
Nastavitelné automatické mazání řetězu.
Palivová pumpička pro snadné startování.
Účinný vzduchový filtr znamená nižší náklady na údržbu a menší opotřebení motoru
Samostatné startovací zařízení umožňuje v případě potřeby snadnou výměnu startovací šňůry.
Odolná, ocelová deska na ochranu motoru a palivové nádrže.
Naše motory X-TORQ® poskytují skvělý výkon a točivý moment díky vysoce účinnému spalovní
| Bezdrátové připojení: | Ne |
|---|---|
| Čistá hmotnost výrobku, konečná: | 7 470 g |
| CLG výrobek (Calc) - pro komerční péči o trávník: | Yes |
| Délka lišty (v palcích): | 10 palců |
| Délka vč. řezacího zařízení: | 402 cm |
| Délka ve složeném stavu: | 287 cm |
| Délka, složená, včetně řezací hlavy, cm: | 402 cm |
| EAN: | 7 393 089 197 796 |
| Emise výfukových plynů (CO2 EU V): | 1 141 g/kWh |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A): | 89 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A): | 107 dB(A) |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 7 kg |
| Hmotnost, kg: | 7 kg |
| Maximální délka: | 402 cm |
| Objem olejové nádrže: | 0 l |
| Objem palivové nádrže: | 1 l |
| OEM Nosný popruh: | Jednoduchý nosný popruh |
| Rozteč řetězu: | 1/4" |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 21 m/s |
| Spotřeba paliva: | 395 g/kWh |
| Typ řetězu: | H00 |
| Typ vodící lišty (dlouhý): | Vrchol s vodícím kolečkem |
| Výstupní výkon: | 1 kW |
| Výstupní výkon: | 1 kW |
| WEEE Classified: | No |
| Zdroj energie: | Benzín |
| Zdroj napájení: | Benzínové |
| Zdvihový objem válce: | 25 cm³ |