Silný a odolný skelet z hliníku
Silný a odolný skelet, který zajistí dlouhodobý a skvělý výkon.
Obj. č. 970621701
Husqvarna LC 551SP je kompaktní, ale robustní a spolehlivá sekačka s pojezdem pro komerční použití. Je vybavena špičkovým motorem Kawasaki, velkou palivovou nádrží a robustní koly s dvojitými kuličkovými ložisky pro vynikající trakcí. Tato sekačka… (pokračovat ve čtení)
na prodejně 24. 4. 2026
doručení k zákazníkovi 28. 4. 2026
Silný a odolný skelet, který zajistí dlouhodobý a skvělý výkon.
Komerční motor FJ180 KAI poskytuje spolehlivý výkon. Jeho výhodami jsou zpětný ventil, tlakové mazání, interně odvětrávaný karburátor a dvojitý cylindrický vzduchový filtr.
Špičková převodovka s hliníkovým pouzdrem je určena pro dlouhodobé a časté používání.
Ergonomicky zalomená rukojeť a snadno uchopitelná ovládací páka umožňují snadné ovládání.
Rychlé a snadné nastavení rukojeti ve dvou různých výškách.
Rukojeť lze jednoduše složit, aby sekačka zabírala minimum prostoru při skladování a přenášení.
Rychlé a snadné nastavení výšky sečení. Jednou pákou pohybujete celým skeletem sekačky.
Efektivní a velkokapacitní sběrný koš je navržen tak, aby udržel prach uvnitř a chránil obsluhu před vdechnutím prachu.
Sběrný vak určený pro zadržování prachu uvnitř vaku, který zabraňuje jeho vyfoukávání do obličeje obsluhy.
| Bezdrátové připojení: | Ne |
|---|---|
| Chlazení motoru: | Vzduchem |
| Čistý výkon při přednastavených otáčkách, kW: | 3 kW |
| EAN: | 7 333 377 056 718 |
| Emise výfukových plynů (CO2 EU V): | 1 068 g/kWh |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A): | 87 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A): | 98 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, měřená dB(A): | 98 dB(A) |
| Hmotnost, kg: | 49 kg |
| Kapacita akumulátoru, Ah: | 0 Ah |
| Kolečka s ložisky, přední/zadní: | Ano/ano |
| Materiál skeletu: | Hliník |
| Měkká rukojeť: | Ano |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/BioClip®/Zadní výhoz |
| Možnosti nastavení výšky rukojeti: | 2 |
| Mulčovací ucpávka BioClip®: | Ne |
| Nastavení výšky sečení: | Centrální |
| Název motoru: | FJ180 KAI |
| Objem palivové nádrže: | 2 l |
| Objem sběrného koše, litry: | 65 l |
| Ovládání plynu: | Ano |
| Poháněná kola: | Zadní |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 6 |
| Pracovní kapacita: | 1 000 m² |
| Přednastavené otáčky, ot./ min: | 2 800 ot./min |
| Průměr kol, přední, mm: | 210 mm |
| Průměr kol, zadní, mm: | 210 mm |
| Ráfky, materiál: | Plast |
| Rozvor, cm: | 70 cm |
| Rukojeť nastavitelná do stran: | Ne |
| Rychlospojka pro připojení hadice na vodu: | Ne |
| Rychlost dopředu, max.: | 4 km/h |
| Rychlost dopředu, min., km/h: | 0 km/h km/h |
| Sada BioClip®: | K dispozici jako příslušenství |
| Šířka záběru, cm: | 51 cm |
| Sklopná rukojeť: | Ano |
| Spojka brzdy žacího nože (BBC): | Ne |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, 1 rychlost |
| Typ akumulátoru: | -- |
| Typ mazání motoru: | Tlakové s olejovým filtrem |
| Typ rukojeti: | Ergonomická |
| Typ sběrného koše: | Tkaninová ochrana proti prachu |
| Vibrace rukojeti: | 5 m/s² |
| Výška sečení, max., mm: | 74 mm |
| Výška sečení, min., mm: | 26 mm |
| Výstupní výkon: | 3 kW |
| Výstupní výkon: | 3 kW |
| WEEE Classified: | No |
| Zdroj energie: | Benzín |
| Zdvihový objem válce: | 179 cm³ |
| Značka motoru: | Kawasaki |