Lišta X-Force .325" / 1,5 mm, malé uchycení lišty
Obj. č. 582086956
Vyšší odolnost, nižší váha a vynikající výkon - to jsou vodicí lišty Husqvarna X-Force, které byly vyvinuty společně s řetězy X-Cut pro dosažení co nejlepšího výkonu řetězových pil Husqvarna. Hladký, optimalizovaný profil, vynikající odolnost… (pokračovat ve čtení)
na dotaz
na prodejně 22. 5. 2026
doručení k zákazníkovi 26. 5. 2026
999 Kč
825,62 Kč bez DPH
Popis produktu
Vyšší odolnost, nižší váha a vynikající výkon - to jsou vodicí lišty Husqvarna X-Force, které byly vyvinuty společně s řetězy X-Cut pro dosažení co nejlepšího výkonu řetězových pil Husqvarna. Hladký, optimalizovaný profil, vynikající odolnost vrcholu lišty a ložisek a optimalizovaná konstrukce středového plechu zajišťují minimální prostoje a maximální výsledky.Parametry produktu
| Délka lišty (v palcích): | 13 palců |
|---|---|
| Délka vodící lišty: | 33 cm |
| EAN: | 7 391 736 210 058 |
| Rozteč řetězu: | .325" |
| Šířka vodicí drážky: | 1,5 mm |
| Typ uchycení lišty: | HSM |
| Typ vodicí lišty: | Laminovaná lehká |
| Typ vodící lišty (dlouhý): | Vrchol s vodícím kolečkem |
| WEEE Classified: | No |