Akumulátor Husqvarna Aspire™ P4A 18-B45
Obj. č. 970600801
Akumulátor Husqvarna Aspire 18V (2,5Ah) je kompaktní a lehký akumulátor, kompatibilní s řadou výrobků Husqvarna Aspire. Ergonomický design s měkkým úchopem umožňuje rychlé a snadné připojení k vašemu výrobku. Tento akumulátor Power4All je vyroben z… (pokračovat ve čtení)
skladem 1 kusů
na prodejně ihned
doručení k zákazníkovi 1. 5. 2026
1 499 Kč
1 238,84 Kč bez DPH
Popis produktu
Akumulátor Husqvarna Aspire 18V (2,5Ah) je kompaktní a lehký akumulátor, kompatibilní s řadou výrobků Husqvarna Aspire. Ergonomický design s měkkým úchopem umožňuje rychlé a snadné připojení k vašemu výrobku. Tento akumulátor Power4All je vyroben z lithium-iontových článků a doporučuje se pro použití s nůžkami Aspire, nůžkamih na živý plot Aspire a nůžkami na trávu Aspire. Tento akumulátor je výrobkem aliance POWER FOR ALL, jedné z největších aliancí předních výrobců akumulátorů. Tyto akumulátory lze použít pro všechny výrobky, které jsou součástí této aliance*. To znamená, že již nemusíte kupovat akumulátor ke každému výrobku. *Bosch PSM 18 LI + Bosch ALB 18 LI kompatibilní pouze s typem akumulátoru 1,5 Ah - 3,0 Ah. "Parametry produktu
| Délka výrobku: | 114 mm |
|---|---|
| EAN: | 7 333 377 024 373 |
| Hmotnost, kg: | 0 kg |
| Intended Use: | Residential |
| Kapacita akumulátoru, Ah: | 3 Ah |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Šířka výrobku: | 81 mm |
| Typ akumulátoru: | Lion |
| Výška výrobku: | 45 mm |
| Výstupní výkon akumulátoru: | 45 Wh |
| WEEE Classified: | No |