Akumulátor HUSQVARNA BLi200
Obj. č. 967091901
Integrovaný akumulátor s vysokou kapacitou, navržený pro práci ve všech povětrnostních podmínkách. Robustní konstrukce umožňuje až 1500 dobíjení. Efektivní chlazení a intuitivní 4-LED indikátor nabíjení.
skladem 3 kusů
na prodejně ihned
doručení k zákazníkovi 1. 5. 2026
4 499 Kč
3 718,18 Kč bez DPH
Popis produktu
Integrovaný akumulátor s vysokou kapacitou, navržený pro práci ve všech povětrnostních podmínkách. Robustní konstrukce umožňuje až 1500 dobíjení. Efektivní chlazení a intuitivní 4-LED indikátor nabíjení.Parametry produktu
| Délka výrobku: | 132 mm |
|---|---|
| EAN: | 7 391 736 231 671 |
| Hmotnost, kg: | 1 kg |
| Intended Use: | Professional |
| Kapacita akumulátoru, Ah: | 5 Ah |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Šířka výrobku: | 98 mm |
| Typ akumulátoru: | Lion |
| Výška výrobku: | 116 mm |
| Výstupní výkon akumulátoru: | 180 Wh |
| WEEE Classified: | No |