Akumulátor HUSQVARNA BLi30
Obj. č. 967937701
Husqvarna BLi30 je výkonný integrovaný Li-Ion akumulátor o výkonu 270 Wh. Dlouhá provozní doba na jedno nabití a více energie pro náročné použití, např. s výrobky značky Husqvarna řady 300. Je vybaven 4-LED indikátorem nabíjení a může být aktivně… (pokračovat ve čtení)
skladem 5 kusů
na prodejně ihned
doručení k zákazníkovi 1. 5. 2026
7 290 Kč
6 024,79 Kč bez DPH
Popis produktu
Husqvarna BLi30 je výkonný integrovaný Li-Ion akumulátor o výkonu 270 Wh. Dlouhá provozní doba na jedno nabití a více energie pro náročné použití, např. s výrobky značky Husqvarna řady 300. Je vybaven 4-LED indikátorem nabíjení a může být aktivně chlazen. Až 600 nabíjecích cyklů.Parametry produktu
| Délka výrobku: | 155 mm |
|---|---|
| EAN: | 7 391 883 975 527 |
| Hmotnost, kg: | 2 kg |
| Intended Use: | Residential |
| Kapacita akumulátoru, Ah: | 8 Ah |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Šířka výrobku: | 98 mm |
| Typ akumulátoru: | Lion |
| Výška výrobku: | 132 mm |
| Výstupní výkon akumulátoru: | 270 Wh |
| WEEE Classified: | No |