Bezpečné žací břity s dlouhou životností, 9 ks, uhlíková ocel
Obj. č. 577864603
Originální žací břity Husqvarna z uhlíkové oceli s vysokou odolností a dlouhotrvající ostrostí.
na dotaz
na prodejně 5. 5. 2026
doručení k zákazníkovi 7. 5. 2026
499 Kč
412,40 Kč bez DPH
Parametry produktu
| EAN: | 7 391 736 319 799 |
|---|---|
| Hmotnost, kg: | 0 kg |
| Materiál: | Carbon steel |
| Počet nožů v balení: | 9 |
| Počet řezných hran: | 2 |
| Rozměry výrobku, délka: | 4 cm |
| Rozměry výrobku, šířka: | 2 cm |
| Rozměry výrobku, výška: | 0 cm |
| Tvrdost hrany (HRC): | 58 |
| WEEE Classified: | No |