Bunda Technical Arbor
Obj. č. 529516250
Odolná bunda s protipořezovou ochranou určená pro pravidelné lesnické práce. Je vyrobena z dvoucestného strečového polyesteru, s vyztužením od lokte k zápěstí. Přiléhavý a zároveň volný střih zajišťuje pohodlný pohyb.
na dotaz
na prodejně 4. 5. 2026
doručení k zákazníkovi 6. 5. 2026
9 290 Kč
7 677,69 Kč bez DPH
Popis produktu
Odolná bunda s protipořezovou ochranou určená pro pravidelné lesnické práce. Je vyrobena z dvoucestného strečového polyesteru, s vyztužením od lokte k zápěstí. Přiléhavý a zároveň volný střih zajišťuje pohodlný pohyb.Parametry produktu
| Anatomické vsazení loktů: | Ano |
|---|---|
| Bunda / kalhoty [XS-XXL]: | M |
| EAN: | 7 392 930 673 861 |
| Hmotnost, kg: | 1 900 kg |
| Materiál: | Pružný materiál v sedle na zádech a na rukávech Vyztužení kolem zápěstí a ve spodních částech rukávů |
| Ochrana proti proříznutí: | Ano |
| Podskupina: | Technical |
| Prodloužená záda: | Ano |
| Prodyšnost: | Vysoká |
| Schválené ES - certifikát CE: | Ano |
| Schváleno podle: | EN ISO 11393 |
| Střih: | Standardní |
| Suchý zip: | Ano |
| Teplota praní: | 40 °C |
| Třída: | Třída 1 (20 m/s) |
| Velikost: | M |
| WEEE Classified: | No |
| Zip pro odvětrávání: | Ne |