novinka
Cepákové žací ústrojí Husqvarna (kladivové cepy) - P 525DX / P 535HX
Vysoce účinné žací ústrojí pro málo udržované zarostlé plochy s vyšší trávou a dřevinnou vegetací. Je opatřeno koly odolnými proti propíchnutí, robustními opěrnými závěsy kol a krytem vyrobeným z vysoce pevné konstrukční oceli.Model je vybaven cepy… (pokračovat ve čtení)
214 990 Kč
177 677,69 Kč bez DPH
produkt nelze zakoupit online
Popis produktu
Vysoce účinné žací ústrojí pro málo udržované zarostlé plochy s vyšší trávou a dřevinnou vegetací. Je opatřeno koly odolnými proti propíchnutí, robustními opěrnými závěsy kol a krytem vyrobeným z vysoce pevné konstrukční oceli.Model je vybaven cepy ve tvaru kladiva, primárně pro náročné použití, jako je sekání vysoce odolného klestí.
Vyžaduje protizávaží.
Parametry produktu
| EAN: | 7 333 377 554 238 |
|---|---|
| Hmotnost, kg: | 115 kg |
| Počet žacích nožů: | 24 ks |
| Pracovní šířka, cm: | 120 cm |
| Systém pohonu: | PTO-shaft |
| Typ nože: | Hammer blades |
| Výška sečení, max., mm: | 90 mm |
| Výška sečení, min., mm: | 30 mm |