novinka
Cepákové žací ústrojí Husqvarna ("Y" cepy) - P 525DX / P 535HX
Vysoce účinná cepákové žací ústrojí pro málo udržované zarostlé plochy s vyšší trávou. Je opatřeno koly odolnými proti propíchnutí, robustními opěrnými závěsy kol a krytem vyrobeným z vysoce pevné konstrukční oceli.Model je vybaven cepy ve tvaru "Y"… (pokračovat ve čtení)
209 990 Kč
173 545,45 Kč bez DPH
produkt nelze zakoupit online
Popis produktu
Vysoce účinná cepákové žací ústrojí pro málo udržované zarostlé plochy s vyšší trávou. Je opatřeno koly odolnými proti propíchnutí, robustními opěrnými závěsy kol a krytem vyrobeným z vysoce pevné konstrukční oceli.Model je vybaven cepy ve tvaru "Y", především pro údržbu ploch obsahujících převážně trávu a plevel.
Vyžaduje protizávaží.
Parametry produktu
| EAN: | 7 333 377 554 221 |
|---|---|
| Hmotnost, kg: | 155 kg |
| Počet žacích nožů: | 24 ks |
| Pracovní šířka, cm: | 120 cm |
| Systém pohonu: | PTO-shaft |
| Typ nože: | Typ Y |
| Výška sečení, max., mm: | 900 mm |
| Výška sečení, min., mm: | 300 mm |