Cepákové žací ústrojí KOVA
Obj. č. 966416101
Robustní, spolehlivé cepákové žací ústrojí pro sekání v nerovném terénu s přerostlou trávou a nízkým dřevnatým náletem. Pracovní šířka je 90 cm. Doporučuje se používat jen s modely s AWD. Vhodné pro ridery R18/15T/300.
na dotaz
na prodejně 6. 5. 2026
doručení k zákazníkovi 8. 5. 2026
49 990 Kč
41 314,05 Kč bez DPH
Popis produktu
Robustní, spolehlivé cepákové žací ústrojí pro sekání v nerovném terénu s přerostlou trávou a nízkým dřevnatým náletem. Pracovní šířka je 90 cm. Doporučuje se používat jen s modely s AWD. Vhodné pro ridery R18/15T/300.Parametry produktu
| EAN: | 7 391 883 508 008 |
|---|---|
| Hmotnost, kg: | 69 kg |
| Počet žacích nožů: | 104 ks |
| Pracovní šířka, cm: | 90 cm |
| Rozměry pneumatik: | 140 mm |
| Systém pohonu: | Belt |
| Typ nože: | Typ Y |
| Výška sečení, max., mm: | 75 mm |
| Výška sečení, min., mm: | 30 mm |