Cepákové žací ústrojí pro RC
Obj. č. 596289801
Robustní, spolehlivé cepákové žací ústrojí pro použití na plochách s přerostlou trávou a nízkou dřevnatou buření. Vybavené odolným kuželovým převodem pro maximální životnost stroje. Může být osazeno s osou s volně zavěšenými cepovými noži jako… (pokračovat ve čtení)
na dotaz
na prodejně 6. 5. 2026
doručení k zákazníkovi 8. 5. 2026
49 990 Kč
41 314,05 Kč bez DPH
Popis produktu
Robustní, spolehlivé cepákové žací ústrojí pro použití na plochách s přerostlou trávou a nízkou dřevnatou buření. Vybavené odolným kuželovým převodem pro maximální životnost stroje. Může být osazeno s osou s volně zavěšenými cepovými noži jako příslušenství. Pracovní šířka pro obě osy je 100 cm.Parametry produktu
| EAN: | 7 391 883 982 433 |
|---|---|
| Hmotnost, kg: | 75 kg |
| Počet žacích nožů: | 104 ks |
| Pracovní šířka, cm: | 90 cm |
| Rozměry pneumatik: | 140 mm |
| Systém pohonu: | Belt |
| Typ nože: | Typ Y |
| Výška sečení, max., mm: | 75 mm |
| Výška sečení, min., mm: | 30 mm |
| WEEE Classified: | No |