D karabina
Obj. č. 596936212
Karabina ve tvaru D. Dvojitý zamykací systém brání náhodnému otevření. Skosený nos zámku omezuje zachycení lana a oblečení. Vyrobeno z kovaného hliníku 707 - maximální pevnost a nízká hmotnost. Tvar D umožňuje umístění nákladu na nejsilnější osu.… (pokračovat ve čtení)
na dotaz
na prodejně 6. 5. 2026
doručení k zákazníkovi 8. 5. 2026
579 Kč
478,51 Kč bez DPH
Popis produktu
Karabina ve tvaru D. Dvojitý zamykací systém brání náhodnému otevření. Skosený nos zámku omezuje zachycení lana a oblečení. Vyrobeno z kovaného hliníku 707 - maximální pevnost a nízká hmotnost. Tvar D umožňuje umístění nákladu na nejsilnější osu. Nejvhodnější pro jednoduché zatížení. CE certifikace podle EN 362:2004/B.Parametry produktu
| EAN: | 7 392 930 326 033 |
|---|---|
| Hmotnost, kg: | 86 g kg |
| Minimální pevnost s otevřenou západkou: | 7 kN |
| Minimální podélná pevnost (hlavní osa): | 30 kN |
| Minimální příčná pevnost: | 7 kN |
| Otevření karabiny (mm): | 22 mm |
| Schváleno podle: | EN 362:2004 B, ANSI Z133-2012 |
| Šířka, cm: | 7 cm |
| Tvar: | D |
| Výška, cm: | 11 cm |
| WEEE Classified: | No |