Horolezecké lano Husqvarna 11,8 mm
Obj. č. 534098812
Toto horolezecké lano Husqvarna, navržené pro zvýšení bezpečnosti vaší práce, je ideální jak pro zkušené stromové profesionály, tak pro začátečníky. Lano je plně certifikované, lze je použít pro stacionární i pohyblivé lanové systémy s různým… (pokračovat ve čtení)
na dotaz
na prodejně 6. 5. 2026
doručení k zákazníkovi 8. 5. 2026
6 490 Kč
5 363,64 Kč bez DPH
Popis produktu
Toto horolezecké lano Husqvarna, navržené pro zvýšení bezpečnosti vaší práce, je ideální jak pro zkušené stromové profesionály, tak pro začátečníky. Lano je plně certifikované, lze je použít pro stacionární i pohyblivé lanové systémy s různým mechanickým vybavením pro hladký výstup nebo sestup. Má jeden konec spletený a nabízí vynikající rovnováhu mezi měkkostí a tuhostí. Průměr 11,8 mm. Délka 60 m.Parametry produktu
| Barva: | Modrá |
|---|---|
| Délka: | 60 m |
| EAN: | 7 392 930 879 836 |
| Hmotnost: | 97 |
| Prodloužení při zatížení: | 2 % |
| Průměr: | 12 mm |
| Schváleno podle: | EN 1891A, ANSI Z133 |
| Statická pevnost – volná délka: | 35 kN |
| Statická pevnost – zapletené oko: | 20 kN |
| WEEE Classified: | No |