Horolezecké lano, Ø 11,5 mm
Obj. č. 534098711
Horolezecké lano Husqvarna je ideální pro zkušené profesionály i začátečníky a je navrženo tak, aby zvýšilo vaši bezpečnost při práci. Toto lano si zachovává svůj průměr, a je tak pro lezce díky vynikající přilnavosti příjemnější na dotek a úchop a… (pokračovat ve čtení)
na dotaz
na prodejně 6. 5. 2026
doručení k zákazníkovi 8. 5. 2026
6 990 Kč
5 776,86 Kč bez DPH
Popis produktu
Horolezecké lano Husqvarna je ideální pro zkušené profesionály i začátečníky a je navrženo tak, aby zvýšilo vaši bezpečnost při práci. Toto lano si zachovává svůj průměr, a je tak pro lezce díky vynikající přilnavosti příjemnější na dotek a úchop a méně únavné pro ruce . Plně certifikované lano je na jednom konci zakončené uzlem. Lano nabízí vynikající rovnováhu mezi měkkostí a tuhostí a je ideální pro použití s dvojitými lanovými technikami a závěsnými šňůrami. Průměr 11,5 mm. Délka 45 m.Parametry produktu
| Barva: | Modrá |
|---|---|
| Délka: | 45 m |
| EAN: | 7 392 930 879 782 |
| Hmotnost: | 94 |
| Prodloužení při zatížení: | 2 % |
| Průměr: | 12 mm |
| Schváleno podle: | EN 1891A, ANSI Z133 |
| Statická pevnost – volná délka: | 24 kN |
| Statická pevnost – zapletené oko: | 18 kN |
| WEEE Classified: | No |