novinka
Husqvarna 215i
- Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení):
- 2.4 kg
- Napětí akumulátoru:
- 36 V
- Zdroj energie:
- Akumulátor
Vyzkoušejte univerzální akumulátorovou řetězovou pilu určenou pro práce v domácnosti a zahradě. Husqvarna 215i je kompaktní a snadno použitelná řetězová pila určená pro prořezávání, domácí projekty a čištění zahrady. Přesná lišta, jemný řetěz a… (pokračovat ve čtení)
skladem 1 kusů
na prodejně ihned
doručení k zákazníkovi 1. 5. 2026
4 990 Kč
5 490 Kč
4 123,97 Kč bez DPH
Popis produktu
Vyzkoušejte univerzální akumulátorovou řetězovou pilu určenou pro práce v domácnosti a zahradě. Husqvarna 215i je kompaktní a snadno použitelná řetězová pila určená pro prořezávání, domácí projekty a čištění zahrady. Přesná lišta, jemný řetěz a vysoká rychlost řezání usnadňují dosažení přesných řezů i ve stísněných prostorách – ideální pro prořezávání v zahradě a projekty pro kutily.Model 215i nabízí vynikající manévrovatelnost a kompaktní výkon díky lehkému tělu řetězové pily a výkonnému bezkomutátorovému motoru. Napínání řetězu bez použití nástrojů a intuitivní klávesnice přispívají k ještě větší jednoduchosti a lepší kontrole. Tato řetězová pila je součástí flexibilního 36V systému BLi-X od společnosti Husqvarna, který umožňuje použití jednoho akumulátoru pro více nástrojů.
Parametry produktu
| Akumulátor a nabíječka: | Ne |
|---|---|
| Délka lišty (v palcích): | 12 palců |
| Délka vodící lišty: | 30 cm |
| Doporučená délka vodicí lišty, max., cm: | 30 |
| Doporučená délka vodící lišty, min.: | 25 |
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) přední rukojeti: | 3 m/s² |
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) zadní rukojeti: | 2 m/s² |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A): | 84 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A): | 95 dB(A) |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 2 kg |
| Model akumulátoru: | -- |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Počet akumulátorů v ceně: | -- |
| Rozteč řetězu: | 1/4" mini |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 15 m/s |
| Typ akumulátoru: | Lion |
| Typ nabíječky: | -- |
| Typ řetězu: | SP11G |
| Typ vodící lišty (dlouhý): | Vrchol s vodícím kolečkem |
| Výstupní výkon: | 1 kW |
| Výstupní výkon: | 1 kW |
| WEEE Classified: | Yes |
| Zdroj energie: | Akumulátor |
| Zubová opěrka: | Přiložena |