novinka
Husqvarna 220iR
- Napětí akumulátoru:
- 36 V
Model Husqvarna 220iR kombinuje vysoký výkon s vynikající ergonomií a jde tak o optimální vyžínač pro velké zahrady. Řídítka, teleskopickou hřídel a polstrovaný postroj lze seřídit, což zajišťuje pohodlné a příjemné používání i při dlouhém vyžínání.… (pokračovat ve čtení)
na dotaz
na prodejně 6. 5. 2026
doručení k zákazníkovi 8. 5. 2026
6 990 Kč
7 490 Kč
5 776,86 Kč bez DPH
Popis produktu
Model Husqvarna 220iR kombinuje vysoký výkon s vynikající ergonomií a jde tak o optimální vyžínač pro velké zahrady. Řídítka, teleskopickou hřídel a polstrovaný postroj lze seřídit, což zajišťuje pohodlné a příjemné používání i při dlouhém vyžínání. Pomocí plynulé regulace rychlosti můžete také nastavit správný výkon na daný úkol. Kromě strunové hlavy R25 pro efektivní vyžínání trávy je součástí balení také vyžínací hlava Tri-Cut s plastovými noži, která je ideální pro náročnější práce, jako jsou zarostlé plochy mimo zahradu. Když potřebujete vyžínač skladovat nebo přepravovat, oceníte teleskopickou hřídel a sklopná řídítka, díky kterým je vysoce kompaktní a snadno ovladatelný. Je součástí flexibilního 36V systému BLi-X společnosti Husqvarna, který umožňuje použití jednoho akumulátoru pro několik strojů.Parametry produktu
| Akumulátor a nabíječka: | Ne |
|---|---|
| Bezdrátové připojení: | Ne |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A): | 85 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A): | 94 dB(A) |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 4 kg |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 4 kg |
| Maximální ot./min. výstupního hřídele: | 6 800 ot./min |
| Model akumulátoru: | -- |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| OEM Nosný popruh: | Jednoduchý nosný popruh |
| OEM Pilový kotouč: | -- |
| OEM Strunová hlava: | R25 & Tri-Cut B |
| OEM Trávní kotouč: | -- |
| Počet akumulátorů v ceně: | -- |
| Převodový poměr: | 0 |
| Průměr nosné trubky: | 36 mm |
| Rozměry výrobku, délka: | 172 cm |
| Šířka záběru, cm: | 36 cm |
| Typ akumulátoru: | Lion |
| Typ motoru: | BLDC (bezkomutátorový stejnosměrný) |
| Typ nabíječky: | -- |
| Úhel náklonu převodového soukolí: | 0 ° ° |
| Výstupní výkon: | 1 kW |
| WEEE Classified: | Yes |
| Zdroj energie: | Akumulátor |