novinka
Husqvarna 242i s akumulátorem a nabíječkou
- Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení):
- 3.5 kg
- Napětí akumulátoru:
- 36 V
- Zdroj energie:
- Akumulátor
Pro ty, kdo často řežou palivové dřevo a vyžadují spolehlivou akumulátorovou pilu, je výkonná řetězová pila Husqvarna 242i tím pravým nástrojem pro daný úkol. Je také skvělou volbou pro příležitostné kácení a prořezávání v zahradě. Zvýšená rychlost… (pokračovat ve čtení)
skladem 1 kusů
na prodejně ihned
doručení k zákazníkovi 1. 5. 2026
12 490 Kč
13 290 Kč
10 322,31 Kč bez DPH
Popis produktu
Pro ty, kdo často řežou palivové dřevo a vyžadují spolehlivou akumulátorovou pilu, je výkonná řetězová pila Husqvarna 242i tím pravým nástrojem pro daný úkol. Je také skvělou volbou pro příležitostné kácení a prořezávání v zahradě. Zvýšená rychlost řetězu a optimalizovaný kroutící moment zajišťují vynikající řezný výkon, díky kterému zvládnete i náročné řezy bez námahy. Technologie Max Torque zajišťuje spolehlivý výkon a minimalizuje riziko zaseknutí řetězu ve dřevě během kácení či řezání. Vybavena plynulou regulací otáček pro snadnou adaptaci na rozličné úkoly a uživatelsky přívětivým ovládacím panelem pro snadné a intuitivní ovládání. Díky nízkému hluku a vibracím je použití pily 242i pohodlné snadné. Pro zajištění dlouhé pracovní kapacity je vybavena funkcí automatického vypnutí, která pilu vypne, pokud ji nepoužíváte déle než 180 sekund. Tato pila je součástí flexibilního 36V akumulátorového systému BLi-X společnosti Husqvarna, který umožňuje využití jednoho akumulátoru pro vícero strojů.
Parametry produktu
| Akumulátor a nabíječka: | Ano |
|---|---|
| Délka lišty (v palcích): | 14 palců |
| Délka vodící lišty: | 36 cm |
| Doporučená délka vodicí lišty, max., cm: | 45 |
| Doporučená délka vodící lišty, min.: | 30 |
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) přední rukojeti: | 4 m/s² |
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) zadní rukojeti: | 2 m/s² |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A): | 92 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A): | 103 dB(A) |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 4 kg |
| Model akumulátoru: | 40-B140, 36V / 4,0Ah |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Počet akumulátorů v ceně: | 1 |
| Rozteč řetězu: | 3/8" mini |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 15 m/s |
| Typ akumulátoru: | Lion |
| Typ nabíječky: | 40-C80 |
| Typ řetězu: | S93G |
| Typ vodící lišty (dlouhý): | Vrchol s vodícím kolečkem |
| Výstupní výkon: | 1 kW |
| Výstupní výkon: | 1 kW |
| WEEE Classified: | Yes |
| Zdroj energie: | Akumulátor |
| Zubová opěrka: | Namontována |