Palivová pumpička
Palivová pumpička pro snadné startování.
Obj. č. 967967902
Robustní a odolný křovinořez s motorem o objemu 33 ccm vyvinutý pro práce na zahradě i v drsných podmínkách, který se snadno startuje a pohodlné ovládá i po dlouhé pracovní dny. Dvoustupňový vzduchový filtr zabraňuje vnikání nečistot do motoru,… (pokračovat ve čtení)
na prodejně 6. 5. 2026
doručení k zákazníkovi 8. 5. 2026
Palivová pumpička pro snadné startování.
Vysoce odolný žací systém se dvěma strunami a technologií Tap'n Go. Struna se vysouvá rychle a bez námahy pouhým zatlačením strunové hlavy do země.
Odolná, ocelová deska na ochranu motoru a palivové nádrže.
Standardní dvojitý nosný popruh pro lehčí křovinořezy poskytuje pohodlnou pracovní polohu. Hmotnost je rovnoměrně rozložena na ramena a nosný popruh je pro větší pohodlí polstrovaný.
Kombinovaný kryt vyžínací hlavy nabízí všestranné použití s nožem na trávu nebo se strunovou hlavou, aby vyhovoval různým typům úkolů.
Účinný vzduchový filtr znamená nižší náklady na údržbu a menší opotřebení motoru
Samostatné startovací zařízení umožňuje v případě potřeby snadnou výměnu startovací šňůry.
Palivová pumpička pro snadné startování.
Kombinovaný kryt vyžínací hlavy nabízí všestranné použití s nožem na trávu nebo se strunovou hlavou, aby vyhovoval různým typům úkolů.
Standardní dvojitý nosný popruh pro lehčí křovinořezy poskytuje pohodlnou pracovní polohu. Hmotnost je rovnoměrně rozložena na ramena a nosný popruh je pro větší pohodlí polstrovaný.
Vysoce odolný žací systém se dvěma strunami a technologií Tap'n Go. Struna se vysouvá rychle a bez námahy pouhým zatlačením strunové hlavy do země.
Odolná, ocelová deska na ochranu motoru a palivové nádrže.
Samostatné startovací zařízení umožňuje v případě potřeby snadnou výměnu startovací šňůry.
Účinný vzduchový filtr znamená nižší náklady na údržbu a menší opotřebení motoru
| Bezdrátové připojení: | Ne |
|---|---|
| Délka nosné trubky: | 1 495 mm |
| EAN: | 7 392 930 654 136 |
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) levá rukojeť: | 6 m/s² |
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) pravá rukojeť: | 6 m/s² |
| Emise výfukových plynů (CO2 EU V): | 1 001 g/kWh |
| Emise výfukových plynů (průměrný obsah CO): | 193 g/kWh |
| Emise výfukových plynů (průměrný obsah HC): | 36 g/kWh |
| Emise výfukových plynů (průměrný obsah NOx): | 0 g/kWh |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A): | 97 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A): | 108 dB(A) |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 7 kg |
| Kroutící moment, max.: | 1 Nm |
| Kroutící moment, max. při ot./min.: | 6 000 ot./min |
| Maximální ot./min. výstupního hřídele: | 7 800 ot./min |
| Maximální otáčky motoru při zatížení: | 7 500 ot./min |
| Mezera mezi elektrodami: | 1 mm |
| Objem palivové nádrže: | 1 l |
| OEM Nosný popruh: | Standardní dvojité nosné popruhy |
| OEM Pilový kotouč: | -- |
| OEM Strunová hlava: | T35 M10 |
| OEM Trávní kotouč: | -- |
| Převodový poměr: | 1 |
| Průměr nosné trubky: | 28 mm |
| Rychlost při volnoběhu, ot./min: | 3 000 ot./min |
| Rychlost pro sepnutí spojky (±120): | 4 880 ot./min |
| Šířka záběru, cm: | 43 cm |
| Spotřeba paliva: | 520 g/kWh |
| Typ maziva: | Husqvarna dvoutaktní nebo ekviv. v poměru 50:1 |
| Typ maziva (uhlový převod): | Minerální tuk |
| Typ rukojeti: | Řídítka |
| Typ vzduchového filtru: | Dvoustupňový |
| Úhel náklonu převodového soukolí: | 30 ° |
| Výstupní výkon: | 1 kW |
| Výstupní výkon: | 1 kW |
| WEEE Classified: | No |
| Zapalovací svíčka: | NGK BPM7A, Husqvarna HQT-1 |
| Zdroj energie: | Benzin |
| Zdvihový objem válce: | 33 cm³ |