novinka
Husqvarna 450S
- Hmotnost (bez řezacího zařízení):
- 5 kg
- Výstupní výkon:
- 2.4 kW
- Zdroj energie:
- Benzin
Husqvarna 450S je řetězová pila pro majitele nemovitostí zkonstruovaná tak, aby zvládla vše od lesnických prací, jako je kácení, řezání a odvětvování, po přípravu palivového dřeva. Tato lehká řetězová pila navazuje na spolehlivou řadu 400 a nabízí… (pokračovat ve čtení)
skladem 4 kusů
na prodejně ihned
doručení k zákazníkovi 15. 4. 2026
14 990 Kč
15 990 Kč
12 388,43 Kč bez DPH
Popis produktu
Husqvarna 450S je řetězová pila pro majitele nemovitostí zkonstruovaná tak, aby zvládla vše od lesnických prací, jako je kácení, řezání a odvětvování, po přípravu palivového dřeva. Tato lehká řetězová pila navazuje na spolehlivou řadu 400 a nabízí zesílenou, robustní konstrukci, která prodlužuje životnost výrobku. Je vybavená silným, optimalizovaným motorem X-Torq® o výkonu 2,4 kW pro vyšší výkon. Vyladěné startování dále vylepšuje funkce Smart Start®. Celkový dojem ještě zlepšují další prvky, jako jsou barevné značky směru kácení a pojistná matice vodicí lišty.Parametry produktu
| Délka lišty (v palcích): | 15 palců |
|---|---|
| Délka vodící lišty: | 38 cm |
| Doporučená délka vodicí lišty, max., cm: | 50 |
| Doporučená délka vodící lišty, min.: | 33 |
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) přední rukojeti: | 4 m/s² |
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) zadní rukojeti: | 4 m/s² |
| Emise výfukových plynů (CO2 EU V): | 718 g/kWh |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A): | 106 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A): | 116 dB(A) |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 5 kg |
| Rozteč řetězu: | .325" |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 19 m/s |
| Typ řetězu: | SP33G |
| Typ vodící lišty (dlouhý): | Vrchol s vodícím kolečkem |
| Výstupní výkon: | 2 kW |
| Výstupní výkon: | 2 kW |
| WEEE Classified: | No |
| Zdroj energie: | Benzin |
| Zdvihový objem válce: | 50 cm³ |
| Zubová opěrka: | Namontována |