Údržba hustých porostů
Naše nůžky na živý plot si díky vysokému točivému momentu a hrubým střihacím zubům poradí i s hustými nebo zarostlými živými ploty.
Obj. č. 967658401
Nůžky na živý plot s oboustrannou střihací lištou o délce 75 cm, osazené motorem o objemu 21,7 ccm s vysokým točivým momentem, ideální pro stříhání tvrdších větví. Více poloh rukojeti, velmi nízká hmotnost v kombinaci se štíhlým, vyváženým designem… (pokračovat ve čtení)
na prodejně ihned
doručení k zákazníkovi 4. 5. 2026
Naše nůžky na živý plot si díky vysokému točivému momentu a hrubým střihacím zubům poradí i s hustými nebo zarostlými živými ploty.
Vnitřní převody byly speciálně navrženy pro dlouhou životnost a testovány v náročných podmínkách.
Palivová pumpička pro snadné startování.
Dvoustupňový vzduchový filtr ze 2 materiálů s velkou filtrační plochou snižuje náklady na servis a opotřebení motoru.
Zadní rukojeť může být nastavena do několika poloh pro usnadnění stříhání živých plotů ze strany a shora.
Vypínač se po použití automaticky nastaví do polohy ZAPNUTO pro usnadnění dalšího spuštění.
Startování studeného motoru je snazší díky intuitivnímu ovládání sytiče, který je snadno dosažitelný a jednoduše použitelný.
Konstrukce motoru zajišťuje nízkou hladinu hluku a příjemnější pracovní prostředí.
| Bezdrátové připojení: | Ne |
|---|---|
| Čistá hmotnost výrobku, konečná: | 6 620 g |
| Délka střihací lišty, cm: | 75 cm |
| EAN: | 7 391 736 331 906 |
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) přední rukojeti: | 2 m/s² |
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) zadní rukojeti: | 2 m/s² |
| Emise výfukových plynů (CO2 EU V): | 1 344 g/kWh |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A): | 93 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A): | 102 dB(A) |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 5 kg |
| Hmotnost, kg: | 5 kg |
| Maximální otáčky motoru při zatížení: | 7 800 ot./min |
| Objem palivové nádrže: | 0 l |
| Rozměry výrobku, délka: | 128 cm |
| Rozteč nožů (zubů): | 31 mm |
| Rychlost stříhání: | 3 200 kmitů/min |
| Spotřeba paliva: | 620 g/kWh |
| Výstupní výkon: | 1 kW |
| Výstupní výkon: | 1 kW |
| WEEE Classified: | No |
| Zdroj energie: | Benzin |
| Zdroj napájení: | Benzínové |
| Zdvihový objem válce: | 22 cm³ |