Motor X-Torq®
Naše motory X-TORQ® poskytují skvělý výkon a točivý moment díky vysoce účinnému spalovní
Obj. č. 967944901
Husqvarna 525HE3 jsou nůžky na živé ploty na tyči osazené motorem o obsahu 25 ccm, 60 cm dlouhou střihací lištou s vysokorychlostními noži. Nůžky mají dosah až 3 metry, rozteč zubů 37 mm a umožňují nastavení až 135° úhlu, takže jsou vhodné jak pro… (pokračovat ve čtení)
na prodejně 21. 4. 2026
doručení k zákazníkovi 23. 4. 2026
Naše motory X-TORQ® poskytují skvělý výkon a točivý moment díky vysoce účinnému spalovní
Speciálně navržený motor a startér pro snadné a rychlé startování s minimálním úsilím. Odpor startovací šňůry je snížen až o 40 %.
Nastavitelná střihací lišta pro větší univerzálnost a méně únavnou práci.
Vypínač se po použití automaticky nastaví do polohy ZAPNUTO pro usnadnění dalšího spuštění.
Zadní ochrana proti nárazům chrání motor před opotřebením a poškozením.
Všechny ovládací prvky jsou intuitivní a snadno se používají.
Samostatné startovací zařízení umožňuje v případě potřeby snadnou výměnu startovací šňůry.
Střihací lištu lze snadno složit do kompaktní velikosti, která usnadňuje přepravu a skladování.
Palivová pumpička pro snadné startování.
| Bezdrátové připojení: | Ne |
|---|---|
| Čistá hmotnost výrobku, konečná: | 6 460 g |
| Délka střihací lišty, cm: | 60 cm |
| Délka vč. řezacího zařízení: | 193 cm |
| Délka ve složeném stavu: | 127 cm |
| EAN: | 7 391 883 985 021 |
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) přední rukojeti: | 6 m/s² |
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) zadní rukojeti: | 4 m/s² |
| Emise výfukových plynů (CO2 EU V): | 1 141 g/kWh |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A): | 96 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A): | 107 dB(A) |
| Hmotnost, kg: | 6 kg |
| Maximální otáčky motoru při zatížení: | 8 500 ot./min |
| Objem palivové nádrže: | 1 l |
| Rozměry výrobku, délka: | 193 cm |
| Rozteč nožů (zubů): | 30 mm |
| Rychlost stříhání: | 4 400 kmitů/min |
| Spotřeba paliva: | 600 g/kWh |
| Výstupní výkon: | 1 kW |
| Výstupní výkon: | 1 kW |
| WEEE Classified: | No |
| Zdroj energie: | Benzin |
| Zdroj napájení: | Benzínové |
| Zdvihový objem válce: | 25 cm³ |