Motor X-Torq®
Naše motory X-TORQ® poskytují skvělý výkon a točivý moment díky vysoce účinnému spalovní
Obj. č. 966628902
Husqvarna 535RX je nový křovinořez uvinerzální třídy 35 cm³, konstruován je však pro náročné používání. Špičkový výkon je docílen díky surové síle, unikátní ergonomii a vysoké odolnosti. Stroj je vybaven komfortním balíčkem, který obsahuje… (pokračovat ve čtení)
na prodejně ihned
doručení k zákazníkovi 5. 5. 2026
Naše motory X-TORQ® poskytují skvělý výkon a točivý moment díky vysoce účinnému spalovní
Antivibrační tlumiče efektivně tlumí vibrace, šetří paže a ruce obsluhy.
Zalomená rukojeť a komfortní madla zajišťují výborné uchopení a pohodlný pracovní postoj.
Ergonomický popruh s širokou opěrou na zádech, ramenními popruhy a bederním pásem rozloží zátěž na větší plochu těla.
Vysoký sloupek řídítek umožňuje volný pohyb nohou při práci na svazích..
Vysoce odolný žací systém se dvěma strunami a technologií Tap'n Go. Struna se vysouvá rychle a bez námahy pouhým zatlačením strunové hlavy do země.
Vypínač se po použití automaticky nastaví do polohy ZAPNUTO pro usnadnění dalšího spuštění.
Seřiditelná a ergonomicky navržená řídítka pro maximální komfort.
Úhlová převodovka navržená pro optimální výkon. Poskytuje vysoký točivý moment a zajišťuje správný úhel, takže vyžínací hlava zůstává rovnoběžně se zemí.
Palivová pumpička pro snadné startování.
Kombinovaný kryt vyžínací hlavy nabízí všestranné použití s nožem na trávu nebo se strunovou hlavou, aby vyhovoval různým typům úkolů.
Nastavitelné očko závěsu nosného popruhu pro lepší vyváženost
| Bezdrátové připojení: | Ne |
|---|---|
| Čistá hmotnost výrobku, konečná: | 8 320 g |
| Délka nosné trubky: | 1 483 mm |
| EAN: | 7 392 930 886 131 |
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) levá rukojeť: | 2 m/s² |
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) pravá rukojeť: | 3 m/s² |
| Emise výfukových plynů (CO2 EU V): | 862 g/kWh |
| Emise výfukových plynů (průměrný obsah CO - oxid uhelnatý), EPA: | 244 g/kWh |
| Emise výfukových plynů (průměrný obsah CO): | 418 g/kWh |
| Emise výfukových plynů (průměrný obsah HC): | 41 g/kWh |
| Emise výfukových plynů (průměrný obsah HC), CARB: | 29 g/kWh |
| Emise výfukových plynů (průměrný obsah NOx): | 0 g/kWh |
| Emise výfukových plynů (průměrný obsah NOx), EPA: | 1 g/kWh |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A): | 96 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A): | 114 dB(A) |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 7 kg |
| Hmotnost, kg: | 8 kg |
| Kroutící moment, max.: | 2 Nm |
| Kroutící moment, max. při ot./min.: | 6 600 ot./min |
| Maximální ot./min. výstupního hřídele: | 8 220 ot./min |
| Maximální otáčky motoru při zatížení: | 8 400 ot./min |
| Mezera mezi elektrodami: | 1 mm |
| Objem palivové nádrže: | 1 l |
| OEM Nosný popruh: | Balance X™ |
| OEM Pilový kotouč: | -- |
| OEM Strunová hlava: | T35 M12 |
| OEM Trávní kotouč: | Multi 300-3 |
| Převodový poměr: | 1 |
| Průměr nosné trubky: | 28 mm |
| Rychlost při volnoběhu, ot./min: | 2 900 ot./min |
| Rychlost pro sepnutí spojky (±120): | 3 600 ot./min |
| Šířka záběru, cm: | 47 cm |
| Spotřeba paliva: | 475 g/kWh |
| Typ maziva: | Husqvarna dvoutaktní nebo ekviv. v poměru 50:1 |
| Typ maziva (uhlový převod): | Minerální tuk |
| Typ rukojeti: | Řídítka |
| Úhel náklonu převodového soukolí: | 35 ° |
| Výkon: | 2 |
| Výstupní výkon: | 1 kW |
| Výstupní výkon: | 1 kW |
| WEEE Classified: | No |
| Zapalovací svíčka: | Champion RCJ6Y |
| Zdroj energie: | Benzin |
| Zdroj napájení: | Benzínové |
| Zdvihový objem válce: | 35 cm³ |