X-Torq®
Naše motory X-TORQ® poskytují skvělý výkon a točivý moment díky vysoce účinnému spalování.
Obj. č. 966776145
Lehká a výkonná pila Husqvarna 543 XP®G je určena pro profesionální péči o stromy a pro zkušené uživatele. Nízká váha a vysoká rychlost řetězu předurčují pilu pro efektivní odvětvování. Unikátní motor s technologií X-Torq® poskytuje vyšší výkon při… (pokračovat ve čtení)
na prodejně 24. 4. 2026
doručení k zákazníkovi 28. 4. 2026
Naše motory X-TORQ® poskytují skvělý výkon a točivý moment díky vysoce účinnému spalování.
Odstředivý systém čištění vzduchu vytlačuje větší částice prachu a nečistot, než se dostanou do vzduchového filtru, což pomáhá zlepšit životnost motoru a prodloužit interval čištění filtru.
Nastavitelné olejové čerpadlo umožňuje snadno seřizovat mazání řetězu podle potřeby.
Účinné tlumiče LowVib® pohlcují vibrace a šetří tak paže a ruce obsluhy.
Vypínač se po použití automaticky nastaví do polohy ZAPNUTO pro usnadnění dalšího spuštění.
Na boku umístěný napínač řetězu slouží k rychlému a snadnému nastavení řetězu.
Palivová pumpička pro snadné startování.
Kliková skříň velmi pevné konstrukce odolá vysokým otáčkám a profesionálnímu používání v těžkých podmínkách a zaručuje dlouhou životnost.
Kovaný třídílný klikový hřídel se vyznačuje maximální odolností i při nejtěžším provozu.
V případě zpětného vrhu účinná brzda řetězu aktivovaná setrvačností okamžitě zastaví řetěz, aby se snížila pravděpodobnost zranění.
Výrazné barevné značky pro kácení zaručují lepší přesnost kácení.
| Délka lišty (v palcích): | 15 palců |
|---|---|
| Délka vodící lišty: | 38 cm |
| Doporučená délka vodicí lišty, max., cm: | 45 |
| Doporučená délka vodící lišty, min.: | 33 |
| EAN: | 7 333 377 037 656 |
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) přední rukojeti: | 5 m/s² |
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) zadní rukojeti: | 4 m/s² |
| Emise výfukových plynů (CO2 EU V): | 780 g/kWh |
| Generic Chainsaw SubGroups: | Full time professional use chainsaws |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A): | 101 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A): | 113 dB(A) |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 5 kg |
| Objem palivové nádrže: | 0 l |
| Rozteč řetězu: | .325" |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 19 m/s |
| Typ řetězu: | SP33G |
| Typ vodící lišty (dlouhý): | Vrchol s vodícím kolečkem |
| Výstupní výkon: | 2 kW |
| Výstupní výkon: | 2 kW |
| WEEE Classified: | No |
| Zdroj energie: | Benzin |
| Zdvihový objem válce: | 43 cm³ |
| Zubová opěrka: | Namontována |