Motor X-Torq®
Naše motory X-TORQ® poskytují skvělý výkon a točivý moment díky vysoce účinnému spalovní
Obj. č. 966780004
Vysoce výkonný, všestranný křovinořez pro časté sečení husté trávy a plevele. Je vybaven silným, úsporným motorem X-Torq a účinným vzduchovým filtrem, který zajišťuje menší opotřebování motoru a jeho servis. Strunová hlava, nůž na trávu a… (pokračovat ve čtení)
na prodejně ihned
doručení k zákazníkovi 5. 5. 2026
Naše motory X-TORQ® poskytují skvělý výkon a točivý moment díky vysoce účinnému spalovní
Standardní dvojitý nosný popruh pro lehčí křovinořezy poskytuje pohodlnou pracovní polohu. Hmotnost je rovnoměrně rozložena na ramena a nosný popruh je pro větší pohodlí polstrovaný.
Palivová pumpička pro snadné startování.
Vysoce odolný žací systém se dvěma strunami a technologií Tap'n Go. Struna se vysouvá rychle a bez námahy pouhým zatlačením strunové hlavy do země.
Kombinovaný kryt vyžínací hlavy nabízí všestranné použití s nožem na trávu nebo se strunovou hlavou, aby vyhovoval různým typům úkolů.
Osvědčená a spolehlivá konstrukce převodovky.
Trubka rukojeti je k nosné trubce připevněna pomocí příruby z tlakově litého materiálu pro vyšší životnost.
Odolná spojka ulehčuje práci v těžkách podmínkách při použití dlouhé vyžínací struny nebo kovových žacích kotoučů s velkým průměrem.
Samostatné startovací zařízení umožňuje v případě potřeby snadnou výměnu startovací šňůry.
Účinný vzduchový filtr znamená nižší náklady na údržbu a menší opotřebení motoru
Úhlová převodovka navržená pro optimální výkon. Poskytuje vysoký točivý moment a zajišťuje správný úhel, takže vyžínací hlava zůstává rovnoběžně se zemí.
Komfortní design rukojeti pro pohodlné uchopení.
| Bezdrátové připojení: | Ne |
|---|---|
| Délka nosné trubky: | 1 483 mm |
| EAN: | 7 333 377 063 259 |
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) levá rukojeť: | 3 m/s² |
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) pravá rukojeť: | 4 m/s² |
| Emise výfukových plynů (CO2 EU V): | 867 g/kWh |
| Emise výfukových plynů (průměrný obsah CO - oxid uhelnatý), EPA: | 319 g/kWh |
| Emise výfukových plynů (průměrný obsah NOx), EPA: | 2 g/kWh |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A): | 102 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A): | 118 dB(A) |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 8 kg |
| Kroutící moment, max.: | 3 Nm |
| Kroutící moment, max. při ot./min.: | 6 500 ot./min |
| Maximální otáčky motoru při zatížení: | 9 500 ot./min |
| Mezera mezi elektrodami: | 1 mm |
| Objem palivové nádrže: | 1 l |
| OEM Nosný popruh: | Standardní dvojité nosné popruhy |
| OEM Pilový kotouč: | -- |
| OEM Strunová hlava: | T45X M12 |
| OEM Trávní kotouč: | Multi 300-3 |
| Převodový poměr: | 1 |
| Průměr nosné trubky: | 28 mm |
| Rychlost při volnoběhu, ot./min: | 2 800 ot./min |
| Šířka záběru, cm: | 46 cm |
| Spotřeba paliva: | 476 g/kWh |
| Typ maziva: | Husqvarna dvoutaktní nebo ekviv. v poměru 50:1 |
| Typ maziva (uhlový převod): | Minerální tuk |
| Typ rukojeti: | Řídítka |
| Úhel náklonu převodového soukolí: | 30 ° |
| Výstupní výkon: | 2 kW |
| Výstupní výkon: | 2 kW |
| WEEE Classified: | No |
| Zapalovací svíčka: | NGK CMR7H |
| Zdroj energie: | Benzin |
| Zdvihový objem válce: | 51 cm³ |