Nastavitelná řídítka
Seřiditelná a ergonomicky navržená řídítka pro maximální komfort.
Obj. č. 966629004
Husqvarna 555RXT je velmi výkonný křovinořez konstruovaný pro každodenní provoz v těžkých podmínkách. Motor X-Torq® poskytuje silný výkon, rychlou akceleraci a vynikající úsporu paliva. Dlouhá nosná trubka a úhlová převodovka se sklonem 35° ulehčuje… (pokračovat ve čtení)
na prodejně ihned
doručení k zákazníkovi 23. 4. 2026
Přijďte si tento produkt osobně vyzkoušet v našem showroomu, kde Vám rádi doporučíme nejlepší řešení a zodpovíme všechny Vaše otázky. Přesvědčte se sami o jeho kvalitě a výkonu!
Adresa & kontaktSeřiditelná a ergonomicky navržená řídítka pro maximální komfort.
Naše motory X-TORQ® poskytují skvělý výkon a točivý moment díky vysoce účinnému spalovní
Dlouhá nosná trubka umožňuje delší dosah, usnadňuje vyžínání trávy.
Ergonomický popruh s širokou opěrou na zádech, ramenními popruhy a bederním pásem rozloží zátěž na větší plochu těla.
Nastavitelná zádová deska pro perfektní seřízení nosného popruhu.
Vysoce odolný žací systém se dvěma strunami a technologií Tap'n Go. Struna se vysouvá rychle a bez námahy pouhým zatlačením strunové hlavy do země.
Vysoký sloupek řídítek umožňuje volný pohyb nohou při práci na svazích..
Palivová pumpička pro snadné startování.
Optimalizovaná délka hřídele a kuželový převod zalomený pod úhlem 35° ulehčují manipulaci a umožňují sekání rovnoběžně s terénem.
Speciálně navržený motor a startér pro snadné a rychlé startování s minimálním úsilím. Odpor startovací šňůry je snížen až o 40 %.
Vypínač se po použití automaticky nastaví do polohy ZAPNUTO pro usnadnění dalšího spuštění.
Zalomená řídítka a pohodlné rukojeti umožňují výbornou ovladatelnost a optimální pracovní postoj.
Magnetický držák blokovacího trnu ulehčuje výměnu žacího nástroje.
Antivibrační tlumiče efektivně tlumí vibrace, šetří paže a ruce obsluhy.
Úhlová převodovka navržená pro optimální výkon. Poskytuje vysoký točivý moment a zajišťuje správný úhel, takže vyžínací hlava zůstává rovnoběžně se zemí.
Nastavitelné očko závěsu nosného popruhu pro lepší vyváženost
| Bezdrátové připojení: | Ne |
|---|---|
| Čistá hmotnost výrobku, konečná: | 9 055 g |
| Délka nosné trubky: | 1 483 mm |
| EAN: | 7 392 930 886 360 |
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) levá rukojeť: | 2 m/s² |
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) pravá rukojeť: | 2 m/s² |
| Emise výfukových plynů (CO2 EU V): | 1 000 g/kWh |
| Emise výfukových plynů (průměrný obsah CO - oxid uhelnatý), EPA: | 278 g/kWh |
| Emise výfukových plynů (průměrný obsah CO): | 240 g/kWh |
| Emise výfukových plynů (průměrný obsah HC): | 53 g/kWh |
| Emise výfukových plynů (průměrný obsah NOx): | 2 g/kWh |
| Emise výfukových plynů (průměrný obsah NOx), EPA: | 2 g/kWh |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A): | 101 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A): | 121 dB(A) |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 9 kg |
| Hmotnost, kg: | 9 kg |
| Kroutící moment, max.: | 4 Nm |
| Kroutící moment, max. při ot./min.: | 6 900 ot./min |
| Maximální ot./min. výstupního hřídele: | 10 500 ot./min |
| Maximální otáčky motoru při zatížení: | 9 000 ot./min |
| Mezera mezi elektrodami: | 1 mm |
| Objem palivové nádrže: | 1 l |
| OEM Nosný popruh: | Balance XT2 |
| OEM Pilový kotouč: | -- |
| OEM Strunová hlava: | T55X M12 |
| OEM Trávní kotouč: | Multi 350-3 |
| Převodový poměr: | 1 |
| Průměr nosné trubky: | 35 mm |
| Rychlost při volnoběhu, ot./min: | 2 800 ot./min |
| Rychlost pro sepnutí spojky (±120): | 4 100 ot./min |
| Šířka záběru, cm: | 54 cm |
| Spotřeba paliva: | 480 g/kWh |
| Typ maziva: | Husqvarna dvoutaktní nebo ekviv. v poměru 50:1 |
| Typ maziva (uhlový převod): | Minerální tuk |
| Typ rukojeti: | Řídítka |
| Úhel náklonu převodového soukolí: | 35 ° |
| Výkon: | 3 |
| Výstupní výkon: | 3 kW |
| Výstupní výkon: | 3 kW |
| WEEE Classified: | No |
| Zapalovací svíčka: | NGK BPMR7A |
| Zdroj energie: | Benzin |
| Zdroj napájení: | Benzínové |
| Zdvihový objem válce: | 53 cm³ |