novinka
Husqvarna Aspire™ C15X-P4A
- Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení):
- 2.2 kg
- Napětí akumulátoru:
- 18 V
- Zdroj energie:
- Akumulátor
Akumulátorová řetězová pila Aspire™ je optimalizována pro prořezávání, údržbu zahrad, kácení menších stromů a kutilské projekty. Spolehlivé a přesné výsledky řezání, a to i v úzkých prostorech, jsou zajištěny přesnou lištou, jemným řetězem a vysokou… (pokračovat ve čtení)
skladem 1 kusů
na prodejně ihned
doručení k zákazníkovi 1. 5. 2026
4 990 Kč
5 490 Kč
4 123,97 Kč bez DPH
Popis produktu
Akumulátorová řetězová pila Aspire™ je optimalizována pro prořezávání, údržbu zahrad, kácení menších stromů a kutilské projekty. Spolehlivé a přesné výsledky řezání, a to i v úzkých prostorech, jsou zajištěny přesnou lištou, jemným řetězem a vysokou řeznou rychlostí. Jemné řezy také optimalizují zdraví stromů a dodávají tesařským projektům a podobným úkolům úhledný povrch.Výkonný motor a lehká, úzká konstrukce těla poskytují kompaktní výkon, vynikající manévrovatelnost a pohodlný uživatelský zážitek. Napínání řetězu bez použití nářadí a předem sestavená lišta a řetěz dále zlepšují zážitek a usnadňují úplnou kontrolu nad pilou. Díky chytrému digitálnímu uživatelskému rozhraní můžete motor zapnout a vypnout pouhým stisknutím tlačítka a snadno zobrazit stav akumulátoru, aktivovanou brzdu řetězu a další indikace.
Pila je vybavena vodícími oranžovými interakčními body a automatickým vypnutím, pokud se nepoužívá po dobu 180 sekund, což snižuje riziko zranění a prodlužuje životnost akumulátoru. Aby se minimalizoval potřebný úložný prostor, je řetězová pila Aspire™ kompatibilní s úložným řešením Husqvarna a je dodávána s na míru vyrobeným hákem pro pohodlné skladování na stěně.
Parametry produktu
| Akumulátor a nabíječka: | Ne |
|---|---|
| Délka lišty (v palcích): | 10 palců |
| Délka vodící lišty: | 25 cm |
| Doporučená délka vodicí lišty, max., cm: | 30 |
| Doporučená délka vodící lišty, min.: | 25 |
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) přední rukojeti: | 4 m/s² |
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) zadní rukojeti: | 4 m/s² |
| Generic Chainsaw SubGroups: | Occasional use chainsaws |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A): | 89 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A): | 103 dB(A) |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 2 kg |
| Model akumulátoru: | -- |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Počet akumulátorů v ceně: | -- |
| Rozteč řetězu: | 1/4" mini |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 15 m/s |
| Typ akumulátoru: | Lion |
| Typ nabíječky: | -- |
| Typ řetězu: | SP11G |
| Typ vodící lišty (dlouhý): | Vrchol s vodícím kolečkem |
| Výstupní výkon: | 0 kW |
| Výstupní výkon: | 0 kW |
| WEEE Classified: | Yes |
| Zdroj energie: | Akumulátor |
| Zubová opěrka: | Namontována |