novinka
Husqvarna Aspire™ P5-P4A s akumulátorem a nabíječkou
- Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení):
- 1.3 kg
- Napětí akumulátoru:
- 18 V
Kompaktní ruční akumulátorová prořezávací pilka, ideální pro prořezávání stromů, odstraňování nežádoucích dřevin a menší tesařské práce. Tato malá, ale všestranná prořezávací řetězová pila je dostatečně robustní, aby snadno řezala větve o šířce 75… (pokračovat ve čtení)
skladem 1 kusů
na prodejně ihned
doručení k zákazníkovi 1. 5. 2026
4 990 Kč
4 123,97 Kč bez DPH
Popis produktu
Kompaktní ruční akumulátorová prořezávací pilka, ideální pro prořezávání stromů, odstraňování nežádoucích dřevin a menší tesařské práce. Tato malá, ale všestranná prořezávací řetězová pila je dostatečně robustní, aby snadno řezala větve o šířce 75 mm. Protiskluzová rukojeť a automatické vypnutí při ponechání bez dozoru zvyšují bezpečnost při používání pily. Výměna řetězu a lišty je snadná bez použití nářadí. Pilka použivá akumulátor z 18V akumulátorového systému aliance POWER FOR ALL, díky kterému lze jeden akumulátor použít pro nástroje a vybavení více značek. Uskladnění v menších prostorech je usnadněno přibaleným háčkem vyrobeným na míru, který lze připevnit na zeď nebo použít se systémem úložných kolejnic Husqvarna Aspire™. Řetězový Bio olej je součástí balení (50 ml).Parametry produktu
| Akumulátor a nabíječka: | Ano |
|---|---|
| Chain oil: | Bio 50 ml |
| Délka lišty (v palcích): | 5 palců |
| Délka, složená, včetně řezací hlavy, cm: | 221 cm |
| Doporučená délka vodicí lišty, max., cm: | 13 |
| Doporučená délka vodící lišty, min.: | 13 |
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) zadní rukojeti: | 1 m/s² |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A): | 75 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A): | 91 dB(A) |
| Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): | 1 kg |
| Hmotnost (bez řezacího zařízení): | 1 kg |
| Model akumulátoru: | P4A 18-B45 |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Objem olejové nádrže: | 0 l l |
| Počet akumulátorů v ceně: | 1 |
| Rozteč řetězu: | 1/4" mini |
| Rychlost řetězu při max. výkonu: | 5 m/s |
| Typ akumulátoru: | Lion |
| Typ nabíječky: | P4A 18-C70 |
| Typ řetězu: | SP11G |
| Výstupní výkon: | 440 kW |
| WEEE Classified: | No |