Husqvarna Automower® 308V
Zakupte Husqvarna Automower® 308V v období od 2.3.2026 do 30.4.2026, zaregistrujte jej v aplikaci Husqvarna Automower® Connect do 31.5.2026 a získejte tak 5letou záruku bez žádných přidaných nákladů. Záruka je dobrovolná a neovlivňuje zákonem… (pokračovat ve čtení)
na prodejně ihned
doručení k zákazníkovi 20. 4. 2026
Odborný servis
Našim zákazníkům poskytujeme autorizovaný záruční a pozáruční servis. Naším cílem je poskytovat špičkové služby a produkty, které splňují i ty nejvyšší nároky našich klientů.
Více o servisuPopis produktu
Zakupte Husqvarna Automower® 308V v období od 2.3.2026 do 30.4.2026, zaregistrujte jej v aplikaci Husqvarna Automower® Connect do 31.5.2026 a získejte tak 5letou záruku bez žádných přidaných nákladů. Záruka je dobrovolná a neovlivňuje zákonem stanovená práva spotřebitele. Nenechte si to ujít!https://www.husqvarna.com/cz/objevujte-a-ucte-se/jak-ziskat-zaruku-na-5-let/
Husqvarna Automower® 308V je robotická sekačka bez vodičů na trávníky do 800 m², která nabízí bezproblémovou a velmi spolehlivou péči o trávník. Instalace bez vodičů vyžaduje pokrytí Wi-Fi na celém trávníku a díky naší integrované satelitní technologii je virtuální instalace flexibilní a robustní.
Požadavky:
– Je třeba internetové pokrytí s připojením Wi-Fi na celém trávníku. Pokud pokrytí Wi-Fi nemáte, můžete zakoupit sadu Automower® Connect nebo referenční stanici Husqvarna EPOS® RS1, kterou vám nainstaluje prodejce Husqvarna.
– Aplikace Automower® Connect. K dispozici zdarma v obchodech App Store a Google Play.
Vše začíná v aplikaci Automower® Connect, kde si vytvoříte vlastní pracovní oblasti s možností přizpůsobení a také dočasné zakázané zóny. Ty lze později snadno upravit podle prací na zahradě nebo změn rozvržení trávníku během sezóny.
Integrovaná kamera za pomoci umělé inteligence detekuje a identifikuje předměty na trávníku, aby nedocházelo ke kolizím se sekačkou. Kamerový systém s AI navíc spolupracuje se satelitní navigací, a díky tomu poskytuje úplné pokrytí travnaté plochy, kdykoli detekuje trávu, včetně oblastí se slabým satelitním signálem.
Funkce volitelných režimů sečení umožňuje výběr pruhov aného, šachovnicového nebo trojúhelníkového vzoru a nabízí pracovní kapacitu 800 m². Můžete si také zvolit nepravidelný vzor s pracovní kapacitou 500 m², který vytvoří vzhled podobný koberci.
Jak funguje satelitní technologie?
Aby sekačka dosáhla přesnosti v řádu centimetrů, musí dostávat korekční data, která bez dalších poplatků poskytuje cloud Husqvarna. To vyžaduje pokrytí Wi-Fi na celém trávníku a přináší vynikající přesnost polohy, zpravidla na méně než 5 cm. Pokud nemáte pokrytí Wi-Fi, můžete si zakoupit doplňkovou sadu Automower® Connect, která umožňuje využívat mobilní připojení. Případně můžete zakoupit referenční stanici Husqvarna EPOS® RS1 – samostatné řešení, které nevyžaduje připojení k internetu a poskytuje ještě vyšší přesnost polohy sekačky (kolem 2–3 cm). Toto příslušenství musí instalovat prodejce Husqvarna.
Proč Husqvarna?
Jako světová špička v robotickém sečení s více než 30 lety zkušeností nám důvěřuje více než 4 miliony zákazníků, kteří spoléhají na sekačky Automower® vždy, když chtějí dokonale zastřižený trávník. Ty jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě. Máte jistotu, že budou spolehlivě fungovat po dlouhé roky.
Videa
Parametry produktu
| Aktualizace firmware: | FOTA |
|---|---|
| Alarm: | Ano |
| Barva: | Šedá |
| Bezdrátové připojení: | Bluetooth®, Wi-Fi |
| Detekce objektů: | Kamera |
| GeoFence: | Ano |
| GPS Sledování: | Ne |
| Hladina hluku vnímaná: | 63 dB(A) |
| Hmotnost, kg: | 10 kg |
| Index ochrany (IP kód): | IPX6 |
| Informační panel: | Ne |
| Integrace s inteligentní domácností: | Ano |
| Kapacita akumulátoru, Ah: | 4 Ah |
| Klávesnice: | Klávesnice /apl. |
| Max. aktivní čas: | 10 h |
| Maximální sklon u vodiče ohraničující smyčky: | 15 % |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 40 % |
| Nabíjecí proud (A): | 2 |
| Nabíjecí stanice: | Ano |
| Náhradní žací břity: | 6 ks |
| Napájecí jednotka: | Ano |
| Následuj naváděcí vodič: | Virtuální přepravní cesta |
| Nastavení výšky sečení: | Manuální |
| Nízkonapěťový kabel: | 10 m |
| Obousměrné otáčení žacího disku: | Ano |
| Ochranný disk: | Ano |
| PIN kód: | Ano |
| Pracovní kapacita: | 800 m² |
| Průměrná doba sečení na jedno nabití: | 100 min |
| Průměrná spotřeba energie za měsíc při maximálním využití: | 6 kWh |
| Řízení pomocí aplikace: | Automower® Connect |
| Rozměry výrobku, délka: | 59 cm |
| Rozměry výrobku, šířka: | 45 cm |
| Rozměry výrobku, výška: | 25 cm |
| Senzor náklonu: | Ano |
| Senzor pro zvednutí: | Ano |
| Šířka záběru, cm: | 22 cm |
| Systém hledání: | Naváděcí systém EPOS™ |
| Systém nabíjení: | Automatický |
| Typ akumulátoru: | Lion |
| Typ ohraničení: | Virtuální vodič |
| Typická doba nabíjení: | 100 min |
| Výška sečení, max., mm: | 50 mm |
| Výška sečení, min., mm: | 20 mm |
| Výstupní výkon: | 0 kW |
| WEEE Classified: | Yes |
| Žací systém: | 3 otočné žací břity |