Husqvarna Automower® 405VE NERA
Husqvarna Automower® 405VE NERA – robotická sekačka bez vodičů s inovativními funkcemi, která nabízí dokonalé výsledky na trávnících do 900 m². Funkce EdgeCut zajišťuje úhledné posečení okrajů trávníku a minimalizuje čas a úsilí věnované vyžínání. S… (pokračovat ve čtení)
na prodejně ihned
doručení k zákazníkovi 1. 5. 2026
Odborný servis
Našim zákazníkům poskytujeme autorizovaný záruční a pozáruční servis. Naším cílem je poskytovat špičkové služby a produkty, které splňují i ty nejvyšší nároky našich klientů.
Více o servisuPopis produktu
Husqvarna Automower® 405VE NERA – robotická sekačka bez vodičů s inovativními funkcemi, která nabízí dokonalé výsledky na trávnících do 900 m². Funkce EdgeCut zajišťuje úhledné posečení okrajů trávníku a minimalizuje čas a úsilí věnované vyžínání. S virtuálními hranicemi založenými na naší integrované satelitní technologii je instalace flexibilní a robustní.Požadavky:
– Je třeba pokrytí mobilní sítí nebo internetové pokrytí s připojením Wi-Fi na celém trávníku. Pokud internetové pokrytí nemáte, můžete zakoupit referenční stanici Husqvarna EPOS® RS1.
– Aplikace Automower® Connect. K dispozici zdarma v obchodech App Store a Google Play.
Vše začíná v aplikaci Automower® Connect, kde si vytvoříte vlastní pracovní oblasti s možností přizpůsobení a také dočasné zakázané zóny. Ty lze později snadno upravit podle prací na zahradě nebo změn rozvržení trávníku během sezóny.
Integrovaná kamera využívá vyspělou umělou inteligenci k detekci a identifikaci předmětů na trávníku. Sekačka pak provede vhodnou akci podle konkrétního druhu předmětu. Díky infračervenému světlu se sekačka vyhýbá překážkám, je šetrná ke zvířatům a zajišťuje kompletní pokrytí travnaté plochy, a to i v noci. Jelikož kamerový systém s AI spolupracuje se satelitní navigací, je úplné pokrytí travnaté plochy zajištěno také v oblastech se slabým satelitním signálem.
Funkce volitelných režimů sečení umožňuje výběr pruhovaného, šachovnicového nebo trojúhelníkového vzoru a nabízí pracovní kapacitu 900 m². Můžete si také zvolit nepravidelný vzor s pracovní kapacitou 600 m², který vytvoří vzhled podobný koberci.
Jak funguje satelitní technologie?
Aby sekačka dosáhla přesnosti v řádu centimetrů, musí dostávat korekční data, která bez dalších poplatků poskytuje cloud Husqvarna. To vyžaduje pokrytí Wi-Fi na celém trávníku a přináší vynikající přesnost polohy, zpravidla na méně než 5 cm. Pokud nemáte pokrytí Wi-Fi nebo mobilní sítí, můžete jako doplňkové příslušenství zakoupit referenční stanici Husqvarna EPOS® RS1. Jde o samostatné řešení, které nevyžaduje připojení k internetu a nabízí ještě vyšší přesnost polohy sekačky (kolem 2–3 cm).
Proč Husqvarna?
Jako světová špička v robotickém sečení s více než 30 lety zkušeností nám důvěřuje více než 4 miliony zákazníků, kteří spoléhají na sekačky Automower® vždy, když chtějí dokonale zastřižený trávník. Ty jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě. Máte jistotu, že budou spolehlivě fungovat po dlouhé roky.
Videa
Parametry produktu
| Aktualizace firmware: | FOTA |
|---|---|
| Alarm: | Ano |
| Barva: | Šedá |
| Bezdrátové připojení: | Bluetooth®, Celulární , Wi-Fi |
| Detekce objektů: | Kamera |
| GeoFence: | Ano |
| GPS Sledování: | Ano |
| Hladina hluku vnímaná: | 60 dB(A) |
| Hmotnost, kg: | 13 kg |
| Index ochrany (IP kód): | IPX5 |
| Informační panel: | Barevný displej TFT 2,8” QVGA |
| Integrace s inteligentní domácností: | Ano |
| Kapacita akumulátoru, Ah: | 5 Ah |
| Klávesnice: | Otočné kolečko, displej a stavová LED / apl. |
| Max. aktivní čas: | 15 h |
| Maximální sklon u vodiče ohraničující smyčky: | 20 % |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 30 % |
| Nabíjecí proud (A): | 2 |
| Nabíjecí stanice: | Ano |
| Náhradní žací břity: | 6 ks |
| Napájecí jednotka: | Ano |
| Následuj naváděcí vodič: | Virtuální přepravní cesta |
| Nastavení výšky sečení: | Elektrické |
| Nízkonapěťový kabel: | 10 m |
| Obousměrné otáčení žacího disku: | Ano |
| Ochranný disk: | Ano |
| PIN kód: | Ano |
| Pracovní kapacita: | 900 m² |
| Průměrná doba sečení na jedno nabití: | 110 min |
| Průměrná spotřeba energie za měsíc při maximálním využití: | 11 kWh |
| Řízení pomocí aplikace: | Automower® Connect |
| Rozměry výrobku, délka: | 68 cm |
| Rozměry výrobku, šířka: | 44 cm |
| Rozměry výrobku, výška: | 28 cm |
| Senzor náklonu: | Ano |
| Senzor pro zvednutí: | Ano |
| Šířka záběru, cm: | 22 cm |
| Systém hledání: | Naváděcí systém EPOS™ |
| Systém nabíjení: | Automatický |
| Typ akumulátoru: | Lion |
| Typ ohraničení: | Virtuální vodič |
| Typická doba nabíjení: | 110 min |
| Výška sečení, max., mm: | 55 mm |
| Výška sečení, min., mm: | 20 mm |
| Výstupní výkon: | 0 kW |
| WEEE Classified: | Yes |
| Žací systém: | 2 kotouče s 3 otočnými ostrými břity |