Kompaktní velikost
Kompaktní rozměry, nízká hmotnost a velké množství technologií Husqvarna zvyšují kapacitu a účinnost a zlepšují ovladatelnost u všech výrobků Husqvarna Aspire™.
Obj. č. 970568511
Kompaktní robotická sekačka optimalizovaná pro sekání menších trávníků a úzkých průchodů. Sekačka Husqvarna Automower® Aspire™ R4 je vybavena ochranou před mrazem a funkcí Timer podle počasí, které upravují sečení v závislosti na počasí a zajišťuje… (pokračovat ve čtení)
na prodejně ihned
doručení k zákazníkovi 15. 5. 2026
Našim zákazníkům poskytujeme autorizovaný záruční a pozáruční servis. Naším cílem je poskytovat špičkové služby a produkty, které splňují i ty nejvyšší nároky našich klientů.
Více o servisuPřijďte si tento produkt osobně vyzkoušet v našem showroomu, kde Vám rádi doporučíme nejlepší řešení a zodpovíme všechny Vaše otázky. Přesvědčte se sami o jeho kvalitě a výkonu!
Adresa & kontaktKompaktní rozměry, nízká hmotnost a velké množství technologií Husqvarna zvyšují kapacitu a účinnost a zlepšují ovladatelnost u všech výrobků Husqvarna Aspire™.
Vlastní úložný hák a kompaktní konstrukce zajišťují snadné uskladnění. Nářadí Aspire™ nemusí být tak objemné díky nastavitelným, skládacím nebo odnímatelným dílům, které usnadňují skladování i přepravu ve stísněných prostorách, jako jsou malé kůlny nebo auta. Pomocí háku, který je součástí každého balení, si můžete vybrat, zda nářadí chcete uložit přímo na zeď nebo zavěsit na naši nástěnnou úložnou kolejnici, která je součástí úložného systému Husqvarna Aspire™. Nástěnná úložná kolejnice se prodává samostatně.
Je kompatibilní se službami Amazon Alexa, Google Home a IFTTT pro pohodlné hlasové ovládání a aktualizace stavu. To platí pro všechny modely sekaček Husqvarna Automower® s mobilním připojením nebo připojením Wi-Fi, které umožňuje používat hlasové příkazy, jako je spuštění, zastavení a zaparkování, získávat aktualizace stavu sekačky pouhým dotazem na hlasového asistenta, používat jej v postupech IFTTT a využívat další možnosti. Pomocí aplikace Automower® Connect můžete také robotickou sekačku integrovat do systému Gardena Smart System a provádět sečení a zavlažování společně.
Sekačka Husqvarna Automower® umí svoji pracovní dobu přizpůsobit počasí, což znamená, že v době rychlého růstu trávy pracuje mnohem déle. Za slunečného a suchého počasí nebo ke konci sezóny seká kratší dobu - tím šetří trávník a zároveň se méně opotřebovává.
Sekačku můžete nastavit tak, aby v úzkých průchodech automaticky změnila režim sečení z náhodného na systematický režim. Tím snížíte počet zatáček a nerovností, které se obvykle vyskytují v úzkých průchodech, a minimalizuje se tak riziko vyjetí kolejí a poškození trávníku.
Pomocí funkce Chytrá propojení v aplikaci Automower® Connect nebo vytvořením vlastních flexibilních postupů ve službě IFTTT můžete sekačku Automower® ještě více integrovat do své chytré domácnosti. Chcete například, aby se sekačka zaparkovala, když se děti vrátí ze školy nebo když má podle předpovědi silně pršet? Nebo se má dokonale synchronizovat s počasím? Vytváření apletů IFTTT („If This, Then That“, tedy „Pokud tohle, pak támhle“) je zdarma a jejich používání je snadné.
Pomocí aplikace Automower® Connect můžete snadno aktualizovat software a využívat nové funkce a aktualizace.
Husqvarna Automower® automaticky rozpozná úzký průchod a projede i tím nejužším. Při průjezdu úzkými místy mění dráhu, aby nedocházelo k vyjetí nehezkých kolejí.
Robotická sekačka automaticky přerušuje plán sečení v mrazivých podmínkách a pomáhá tak chránit trávník.
Vnější a spodní část robotické sekačky můžete jednoduše omývat zahradní hadicí. Odnímatelný horní kryt a tělo pro snadné čištění a přístup.
U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.
| Aktualizace firmware: | FOTA |
|---|---|
| Alarm: | Žádný |
| Barva: | Šedá |
| Bezdrátové připojení: | Bluetooth®, Wi-Fi |
| Detekce objektů: | Ne |
| EAN: | 7 392 930 884 465 |
| GeoFence: | Ne |
| GPS Sledování: | Ne |
| Hladina hluku vnímaná: | 59 dB(A) |
| Hmotnost, kg: | 6 kg |
| Index ochrany (IP kód): | IPX5 |
| Informační panel: | Ne |
| Integrace s inteligentní domácností: | Ano |
| Kapacita akumulátoru, Ah: | 2 Ah |
| Klávesnice: | Klávesnice /apl. |
| Max. aktivní čas: | 9 h |
| Maximální sklon pracovní plochy: | 25 % |
| Maximální sklon u vodiče ohraničující smyčky: | 10 % |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: | 25 % |
| Nabíjecí proud (A): | 1 |
| Nabíjecí stanice: | Ano |
| Náhradní žací břity: | 0 ks ks |
| Napájecí jednotka: | Ano |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Následuj naváděcí vodič: | 1 |
| Nastavení výšky sečení: | Manuální |
| Nízkonapěťový kabel: | 5 m |
| Obousměrné otáčení žacího disku: | Ano |
| Ochranný disk: | Ne |
| PIN kód: | Ano |
| Pracovní kapacita: | 400 m² |
| Pracovní kapacita: | 400 m² |
| Průměrná doba sečení na jedno nabití: | 70 min |
| Průměrná spotřeba energie za měsíc při maximálním využití: | 3 kWh |
| Řízení pomocí aplikace: | Automower® Connect |
| Rozměry výrobku, délka: | 55 cm |
| Rozměry výrobku, šířka: | 33 cm |
| Rozměry výrobku, výška: | 22 cm |
| Senzor náklonu: | Ano |
| Senzor pro zvednutí: | Ano |
| Šířka záběru, cm: | 16 cm |
| Skoby: | 0 ks ks |
| Systém hledání: | Jeden systém hledání |
| Systém nabíjení: | Automatický |
| Typ akumulátoru: | Lion |
| Typ ohraničení: | Fyzický vodič |
| Typická doba nabíjení: | 75 min |
| Vodič ohraničující smyčky: | 0 m m |
| Výška sečení, max., mm: | 45 mm |
| Výška sečení, min., mm: | 20 mm |
| Výstupní výkon: | 0 kW |
| WEEE Classified: | Yes |
| Žací systém: | 3 otočné žací břity |
| Zdroj energie: | Akumulátor |