novinka
Cepákové žací ústrojí Hsqvarna ("Y" cepy) - P 524X
Vysoce účinné cepákové žací ústrojí pro málo udržované zarostlé plochy s vyšší trávou. Je opatřeno koly odolnými proti propíchnutí, robustními opěrnými závěsy kol a krytem vyrobeným z vysoce pevné konstrukční oceli.Model je vybaven cepy ve tvaru Y,… (pokračovat ve čtení)
104 990 Kč
86 768,60 Kč bez DPH
produkt nelze zakoupit online
Popis produktu
Vysoce účinné cepákové žací ústrojí pro málo udržované zarostlé plochy s vyšší trávou. Je opatřeno koly odolnými proti propíchnutí, robustními opěrnými závěsy kol a krytem vyrobeným z vysoce pevné konstrukční oceli.Model je vybaven cepy ve tvaru Y, především pro údržbu ploch obsahujících převážně trávu a plevel.
Parametry produktu
| EAN: | 7 333 377 554 702 |
|---|---|
| Hmotnost, kg: | 90 kg |
| Počet žacích nožů: | 20 ks |
| Pracovní šířka, cm: | 98 cm |
| Systém pohonu: | Belt |
| Typ nože: | Typ Y |
| Výška sečení, max., mm: | 90 mm |
| Výška sečení, min., mm: | 30 mm |