novinka
akce
HUSQVARNA Aspire™ LC34-P4A s akumulátorem a nabíječkou
- Šířka záběru, cm:
- 34 cm
Husqvarna Aspire™ LC34-P4A je akumulátorová sekačka na trávu s 18V akumulátorem navržená tak, aby bylo sečení i skladování co nejjednodušší. Díky nízké hmotnosti a kompaktní velikosti se s ní snadno manévruje v úzkých průchodech a díky zvedací… (pokračovat ve čtení)
skladem 1 kusů
na prodejně ihned
doručení k zákazníkovi 15. 4. 2026
9 290 Kč
9 990 Kč
7 677,69 Kč bez DPH
Popis produktu
Husqvarna Aspire™ LC34-P4A je akumulátorová sekačka na trávu s 18V akumulátorem navržená tak, aby bylo sečení i skladování co nejjednodušší. Díky nízké hmotnosti a kompaktní velikosti se s ní snadno manévruje v úzkých průchodech a díky zvedací rukojeti ji lze v případě potřeby snadno přemístit mezi různými částmi zahrady. Provoz na akumulátor omezuje hluk, takže nebudete rušit sousedy. A řídítka lze nastavit do pohodlné pracovní polohy. Stejně jako všechny nástroje řady Husqvarna Aspire™ má vyžínač elegantní černou konstrukci doplněnou oranžovými detaily, které vás intuitivně navedou na všechna interaktivní místa. Po dokončení sečení lze sekačku na trávu složit a uložit svisle nebo na stěnu pomocí přiloženého háku. Akumulátorový systém 18V POWER FOR ALLIANCE nabízí flexibilitu a vyžaduje menší skladovací prostor, protože jeden akumulátor lze použít pro několik zahradních nástrojů různých značek.Parametry produktu
| Akumulátor a nabíječka: | Ano |
|---|---|
| Bezdrátové připojení: | Ne |
| Čistý výkon při přednastavených otáčkách, kW: | 1 kW |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A): | 74 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A): | 87 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, měřená dB(A): | 86 dB(A) |
| Hmotnost, kg: | 12 kg |
| Kolečka s ložisky, přední/zadní: | No / No |
| Materiál skeletu: | ABS plast |
| Měkká rukojeť: | Ano |
| Metoda(y) sečení: | Sběrný koš/BioClip® |
| Model akumulátoru: | P4A 18-B72 |
| Možnosti nastavení výšky rukojeti: | Teleskopické, plynulé nastavení |
| Mulčovací ucpávka BioClip®: | Součást dodávky |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Nastavení výšky sečení: | Centrální |
| Objem sběrného koše, litry: | 30 l |
| Ovládání plynu: | Ne |
| Počet akumulátorů v ceně: | 1 |
| Poháněná kola: | N/A |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 4 |
| Pracovní kapacita: | 500 m² |
| Přednastavené otáčky, ot./ min: | 3 000 ot./min |
| Průměr kol, přední, mm: | 139 mm |
| Průměr kol, zadní, mm: | 158 mm |
| Ráfky, materiál: | Plast |
| Rozvor, cm: | 47 cm |
| Rukojeť nastavitelná do stran: | Ne |
| Rychlost dopředu, max.: | 0 km/h km/h |
| Rychlost dopředu, min., km/h: | 0 km/h km/h |
| Sada BioClip®: | Nedodává se |
| Šířka záběru, cm: | 34 cm |
| Sklopná rukojeť: | Ano |
| Systém pohonu: | Bez pojezdu |
| Typ nabíječky: | P4A 18-C100 |
| Typ rukojeti: | Rovná |
| Typ sběrného koše: | Pevná horní část s tkaninovým vakem |
| Vibrace rukojeti: | 1 m/s² |
| Výška sečení, max., mm: | 65 mm |
| Výška sečení, min., mm: | 30 mm |
| Výstupní výkon: | 1 kW |
| WEEE Classified: | Yes |
| Zdroj energie: | Akumulátor |