Ergonomická rukojeť
Ergonomicky zalomená rukojeť a snadno uchopitelná ovládací páka umožňují snadné ovládání.
Obj. č. 970488201
LC 140SP je snadno ovladatelná sekačka s vlastním pohonem, vhodná pro sekání menších ploch. Je vybavena robustním ocelovým žacím ústrojím a spolehlivým a snadno startovatelným motorem Husqvarna. K pohodlí při práci přispívají ergonomicky tvarovaná… (pokračovat ve čtení)
na prodejně ihned
doručení k zákazníkovi 1. 5. 2026
Přijďte si tento produkt osobně vyzkoušet v našem showroomu, kde Vám rádi doporučíme nejlepší řešení a zodpovíme všechny Vaše otázky. Přesvědčte se sami o jeho kvalitě a výkonu!
Adresa & kontaktErgonomicky zalomená rukojeť a snadno uchopitelná ovládací páka umožňují snadné ovládání.
Zvedací rukojeť se snadným úchopem usnadňuje zvedání výrobku v úložných prostorech, v autě nebo při přenášení po schodech.
Snadné a rychlé nastavení výšky sečení trávy. Jedna páčka ovládá celé žací ústrojí.
Rukojeť lze snadno sklopit, aby se minimalizoval prostor potřebný pro uskladnění a přepravu.
| Bezdrátové připojení: | Ne |
|---|---|
| Chlazení motoru: | Vzduchem |
| Čistá hmotnost výrobku, konečná: | 29 100 g |
| Čistý výkon při přednastavených otáčkách, kW: | 2 kW |
| EAN: | 7 392 930 544 499 |
| Emise výfukových plynů (CO2 EU V): | 922 g/kWh |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A): | 81 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A): | 95 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, měřená dB(A): | 93 dB(A) |
| Hmotnost, kg: | 27 kg |
| Jmenovitý výkon: | 1 950 W |
| Kapacita akumulátoru, Ah: | 0 Ah |
| Kolečka s ložisky, přední/zadní: | Ano / ano |
| Materiál skeletu: | Ocel |
| Měkká rukojeť: | Ano |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/Zadní výhoz |
| Možnosti nastavení výšky rukojeti: | 2 |
| Mulčovací ucpávka BioClip®: | Ne |
| Nastavení výšky sečení: | Centrální |
| Název motoru: | HS 123A |
| Objem palivové nádrže: | 1 l |
| Objem sběrného koše, litry: | 50 l |
| Ovládání plynu: | Ne |
| Poháněná kola: | Zadní |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 10 |
| Pracovní kapacita: | 500 m² |
| Přednastavené otáčky, ot./ min: | 3 000 ot./min |
| Průměr kol, přední, mm: | 152 mm |
| Průměr kol, zadní, mm: | 203 mm |
| Ráfky, materiál: | Plast |
| Rozvor, cm: | 56 cm |
| Rukojeť nastavitelná do stran: | Ne |
| Rychlospojka pro připojení hadice na vodu: | Ne |
| Rychlost dopředu, max.: | 4 km/h |
| Rychlost dopředu, min., km/h: | 0 km/h km/h |
| Sada BioClip®: | Nedodává se |
| Šířka záběru, cm: | 40 cm |
| Sklopná rukojeť: | Ano |
| Spojka brzdy žacího nože (BBC): | Ne |
| Spotřeba paliva: | 402 g/kWh |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, 1 rychlost |
| Typ akumulátoru: | -- |
| Typ mazání motoru: | Rozstřikem |
| Typ rukojeti: | Ergonomická |
| Typ sběrného koše: | Tkaninová ochrana proti prachu |
| Typ vzduchového filtru: | Pěnový |
| Vibrace rukojeti: | 8 m/s² |
| Výška sečení, max., mm: | 75 mm |
| Výška sečení, min., mm: | 25 mm |
| Výstupní výkon: | 2 kW |
| Výstupní výkon: | 2 kW |
| WEEE Classified: | No |
| Zdroj energie: | Benzín |
| Zdroj napájení: | Benzínové |
| Zdvihový objem válce: | 123 cm³ |
| Značka motoru: | Husqvarna |