Systém sečení 3-v-1
Sekačka nabízí několik variant sečení, které lze přizpůsobit vašim potřebám a pracovním oblastem. Sběr pro upravený trávník, funkce BioClip® (mulčování) pro hnojení trávníku a boční výhoz pro méně často sečené plochy.
Obj. č. 970488401
Husqvarna LC 151 je sekačka na trávu s vlastním pohonem a snadným ovládáním, vhodná pro středně velké a velké zahrady. Je vybavena robustním ocelovým žacím ústrojím o šířce 51 cm s možností sběru posečené trávy do koše, mulčováním (Bioclip® - není… (pokračovat ve čtení)
na prodejně ihned
doručení k zákazníkovi 1. 5. 2026
Přijďte si tento produkt osobně vyzkoušet v našem showroomu, kde Vám rádi doporučíme nejlepší řešení a zodpovíme všechny Vaše otázky. Přesvědčte se sami o jeho kvalitě a výkonu!
Adresa & kontaktSekačka nabízí několik variant sečení, které lze přizpůsobit vašim potřebám a pracovním oblastem. Sběr pro upravený trávník, funkce BioClip® (mulčování) pro hnojení trávníku a boční výhoz pro méně často sečené plochy.
Ergonomicky zalomená rukojeť a snadno uchopitelná ovládací páka umožňují snadné ovládání.
Rychlé a snadné nastavení rukojeti ve dvou různých výškách.
Zvedací rukojeť se snadným úchopem usnadňuje zvedání výrobku v úložných prostorech, v autě nebo při přenášení po schodech.
Snadné a rychlé nastavení výšky sečení trávy. Jedna páčka ovládá celé žací ústrojí.
Rukojeť lze jednoduše složit, aby sekačka zabírala minimum prostoru při skladování a přenášení.
| Bezdrátové připojení: | Ne |
|---|---|
| Čistá hmotnost výrobku, konečná: | 34 800 g |
| Čistý výkon při přednastavených otáčkách, kW: | 3 kW |
| EAN: | 7 392 930 544 529 |
| Emise výfukových plynů (CO2 EU V): | 922 g/kWh |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A): | 86 dB(A) |
| Hmotnost, kg: | 32 kg |
| Jmenovitý výkon: | 2 700 W |
| Kapacita akumulátoru, Ah: | 0 Ah |
| Objem palivové nádrže: | 1 l |
| Ráfky, materiál: | Plast |
| Šířka záběru, cm: | 51 cm |
| Spotřeba paliva: | 407 g/kWh |
| Typ akumulátoru: | -- |
| Typ mazání motoru: | Rozstřikem |
| Typ vzduchového filtru: | Papírový |
| Výstupní výkon: | 3 kW |
| WEEE Classified: | No |
| Zdroj energie: | Benzín |
| Zdroj napájení: | Benzínové |
| Zdvihový objem válce: | 166 cm³ |
| Značka motoru: | Husqvarna |