Ergonomická rukojeť
Ergonomicky zalomená rukojeť a snadno uchopitelná ovládací páka umožňují snadné ovládání.
Obj. č. 970541201
Se sekačkou Husqvarna LC 247S s vlastním pohonem a sběrným košem bude práce na úhledném a dobře posečeném trávníku skutečným potěšením. Ergonomická a nastavitelná řídítka a pohodlné nastavení výšky sečení zajišťují pohodlné použití. Řídítka lze… (pokračovat ve čtení)
na prodejně ihned
doručení k zákazníkovi 13. 5. 2026
Přijďte si tento produkt osobně vyzkoušet v našem showroomu, kde Vám rádi doporučíme nejlepší řešení a zodpovíme všechny Vaše otázky. Přesvědčte se sami o jeho kvalitě a výkonu!
Adresa & kontaktErgonomicky zalomená rukojeť a snadno uchopitelná ovládací páka umožňují snadné ovládání.
Rychlé a snadné nastavení rukojeti ve dvou různých výškách.
Zvedací rukojeť se snadným úchopem usnadňuje zvedání výrobku v úložných prostorech, v autě nebo při přenášení po schodech.
Díky dobře vyvážené rukojeti pro ovládání jednou rukou je nastavení výšky sečení snadné a pohodlné.
Rukojeť lze jednoduše složit, aby sekačka zabírala minimum prostoru při skladování a přenášení.
| Bezdrátové připojení: | Ne |
|---|---|
| Chlazení motoru: | Vzduchem |
| Čistá hmotnost výrobku, konečná: | 31 500 g |
| Čistý výkon při přednastavených otáčkách, kW: | 2 kW |
| EAN: | 7 392 930 759 404 |
| Emise výfukových plynů (CO2 EU V): | 922 g/kWh |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A): | 84 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A): | 96 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, měřená dB(A): | 95 dB(A) |
| Hmotnost, kg: | 30 kg |
| Kapacita akumulátoru, Ah: | 0 Ah |
| Kolečka s ložisky, přední/zadní: | Ano/Ano |
| Materiál skeletu: | Kompozit |
| Měkká rukojeť: | Ano |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/BioClip®/Zadní výhoz |
| Možnosti nastavení výšky rukojeti: | 2 |
| Mulčovací ucpávka BioClip®: | Ne |
| Nastavení výšky sečení: | Centrální |
| Název motoru: | HS 139A |
| Objem palivové nádrže: | 1 l |
| Objem sběrného koše, litry: | 55 l |
| Ovládání plynu: | Ne |
| Poháněná kola: | Zadní |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 6 |
| Pracovní kapacita: | 800 m² |
| Přednastavené otáčky, ot./ min: | 2 900 ot./min |
| Průměr kol, přední, mm: | 170 mm |
| Průměr kol, zadní, mm: | 210 mm |
| Ráfky, materiál: | Plast |
| Rozvor, cm: | 67 cm |
| Rukojeť nastavitelná do stran: | Ne |
| Rychlospojka pro připojení hadice na vodu: | Ne |
| Rychlost dopředu, max.: | 4 km/h |
| Rychlost dopředu, min., km/h: | 0 km/h km/h |
| Sada BioClip®: | K dispozici jako příslušenství |
| Šířka záběru, cm: | 47 cm |
| Sklopná rukojeť: | Ano |
| Spojka brzdy žacího nože (BBC): | Ne |
| Spotřeba paliva: | 402 g/kWh |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, 1 rychlost |
| Typ akumulátoru: | -- |
| Typ mazání motoru: | Rozstřikem |
| Typ rukojeti: | Ergonomická |
| Typ sběrného koše: | Tkaninová ochrana proti prachu |
| Typ vzduchového filtru: | Papírový |
| Vibrace rukojeti: | 3 m/s² |
| Výška sečení, max., mm: | 75 mm |
| Výška sečení, min., mm: | 20 mm |
| Výstupní výkon: | 2 kW |
| Výstupní výkon: | 2 kW |
| WEEE Classified: | No |
| Zdroj energie: | Benzín |
| Zdroj napájení: | Benzínové |
| Zdvihový objem válce: | 139 cm³ |
| Značka motoru: | Husqvarna |