Variabilní rychlost pojezdu
Rychlost pojezdu lze snadno nastavit podle vašich potřeb a stavu trávníku.
Obj. č. 970541701
Výkonná sekačka na trávu se sběrným košem pro efektivní sečení větších zahrad. Model Husqvarna LC 353VE má vlastní pohon a rychlost jízdy lze nastavit podle stavu trávníku. Díky funkci elektrického startování můžete začít sekat bez námahy – stačí… (pokračovat ve čtení)
na prodejně 4. 5. 2026
doručení k zákazníkovi 6. 5. 2026
Rychlost pojezdu lze snadno nastavit podle vašich potřeb a stavu trávníku.
Ergonomicky zalomená rukojeť a snadno uchopitelná ovládací páka umožňují snadné ovládání.
Rychlé a snadné nastavení rukojeti ve dvou různých výškách.
Zvedací rukojeť se snadným úchopem usnadňuje zvedání výrobku v úložných prostorech, v autě nebo při přenášení po schodech.
Díky dobře vyvážené rukojeti pro ovládání jednou rukou je nastavení výšky sečení snadné a pohodlné.
Rukojeť lze jednoduše složit, aby sekačka zabírala minimum prostoru při skladování a přenášení.
Sekačku spustíte stisknutím startovacího tlačítka a ovládací páky přítomnosti obsluhy. Pro zastavení motoru stačí uvolnit páku přítomnosti obsluhy. Díky tomu je manipulace bezpečná a bezproblémová a minimalizuje se tak riziko náhodného spuštění a provozu bez dozoru.
| Bezdrátové připojení: | Ne |
|---|---|
| Chlazení motoru: | Vzduchem |
| Čistá hmotnost výrobku, konečná: | 35 500 g |
| Čistý výkon při přednastavených otáčkách, kW: | 3 kW |
| EAN: | 7 392 930 759 459 |
| Emise výfukových plynů (CO2 EU V): | 922 g/kWh |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A): | 87 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A): | 98 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, měřená dB(A): | 97 dB(A) |
| Hmotnost, kg: | 33 kg |
| Kapacita akumulátoru, Ah: | 1 Ah |
| Kolečka s ložisky, přední/zadní: | Ano/Ano |
| Materiál skeletu: | Kompozit |
| Měkká rukojeť: | Ano |
| Metoda(y) sečení: | Sběr/BioClip®/Zadní výhoz |
| Možnosti nastavení výšky rukojeti: | 2 |
| Mulčovací ucpávka BioClip®: | Ne |
| Nastavení výšky sečení: | Centrální |
| Název motoru: | HS 166AE |
| Objem palivové nádrže: | 1 l |
| Objem sběrného koše, litry: | 60 l |
| Ovládání plynu: | Ne |
| Poháněná kola: | Zadní |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 6 |
| Pracovní kapacita: | 1 000 m² |
| Přednastavené otáčky, ot./ min: | 2 900 ot./min |
| Průměr kol, přední, mm: | 190 mm |
| Průměr kol, zadní, mm: | 230 mm |
| Ráfky, materiál: | Plast |
| Rozvor, cm: | 72 cm |
| Rukojeť nastavitelná do stran: | Ne |
| Rychlospojka pro připojení hadice na vodu: | Ne |
| Rychlost dopředu, max.: | 5 km/h |
| Rychlost dopředu, min., km/h: | 3 km/h |
| Sada BioClip®: | K dispozici jako příslušenství |
| Šířka záběru, cm: | 53 cm |
| Sklopná rukojeť: | Ano |
| Spojka brzdy žacího nože (BBC): | Ne |
| Spotřeba paliva: | 407 g/kWh |
| Systém pohonu: | S vlastním pohonem, variabilní rychlost |
| Typ akumulátoru: | Lion |
| Typ mazání motoru: | Rozstřikem |
| Typ rukojeti: | Ergonomická |
| Typ sběrného koše: | Tkaninová ochrana proti prachu |
| Typ vzduchového filtru: | Papírový |
| Vibrace rukojeti: | 4 m/s² |
| Výška sečení, max., mm: | 75 mm |
| Výška sečení, min., mm: | 20 mm |
| Výstupní výkon: | 3 kW |
| Výstupní výkon: | 3 kW |
| WEEE Classified: | No |
| Zdroj energie: | Benzín |
| Zdroj napájení: | Benzínové |
| Zdvihový objem válce: | 166 cm³ |
| Značka motoru: | Husqvarna |