Hadicový naviják s vodítkem
Buben na hadici s vodicí kladkou umožňuje snadné navíjení a praktické skladování hadice.
Obj. č. 970725801
Získejte dokonale vyčištěné venkovní povrchy s robustním a všestranným vysokotlakým čističem Husqvarna PW 350. Je vybaven pružnou hadicí pro prodloužený dosah a snadnou obsluhu a jemnou i hrubou tryskou pro účinné a flexibilní čištění všech typů… (pokračovat ve čtení)
na prodejně ihned
doručení k zákazníkovi 23. 4. 2026
Přijďte si tento produkt osobně vyzkoušet v našem showroomu, kde Vám rádi doporučíme nejlepší řešení a zodpovíme všechny Vaše otázky. Přesvědčte se sami o jeho kvalitě a výkonu!
Adresa & kontaktBuben na hadici s vodicí kladkou umožňuje snadné navíjení a praktické skladování hadice.
Indukční motor spojuje vynikající výkon, vysokou odolnost a dlouhou životnost.
Všechna dodávaná příslušenství mohou být na stroji úhledně uložena pro snadný přístup a efektivnější práci.
Snadné nastavení trysky a nastavení tlaku zajišťují ideální tlak během používání.
Rotační tryska s bodovým paprskem poskytuje cílený, vysoký čisticí výkon a pomáhá účinně se zbavit přetrvávajících nečistot.
Víceúčelová hubice s nastavitelným tlakem poskytuje zvýšenou všestrannost, protože ji lze použít pro širokou škálu čisticích prací s perfektními výsledky.
Čerpadlo je vyrobeno z kovu, aby byla zajištěna vysoká odolnost a dlouhá životnost výrobku.
Vysokotlaká hadice je velmi ohebná, snadno se s ní manipuluje a dá se pohodlně srolovat.
Spolehlivá jízda a trakce na nerovném terénu díky velkým kolům s měkkým povrchem na kovové nápravě. To také prodlužuje životnost výrobku.
Maximální účinnost a pohodlí díky dvěma otočným spojkám na stříkacím násadci a rychlospojkám pro připojení hadice, trysek a příslušenství.
Průhledný pěnový rozprašovač usnadňuje sledování hladiny zbývajícího čisticího prostředku.
The robust and comfortable carry handles make moving and transporting your machine extra convenient.
Snadno přístupné přihrádky nabízejí efektivní a kompaktní uložení stříkací pistole i postřikového násadce na stroji.
| Cyklus fáze proudu: | 50 Hz |
|---|---|
| Délka hadice: | 9 m |
| Délka kabelu: | 5 m |
| EAN: | 7 333 377 475 519 |
| Elektrická ochranná třída: | IP X5 |
| Fáze: | 1 |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A): | 88 dB(A) |
| Hmotnost, kg: | 22 kg |
| Hodnota emise vibrací (ah), max.: | 3 m/s² |
| Jmenovitý proud, A: | 10 A |
| Max. teplota přiváděné vody: | 40 °C |
| Maximální samonasávací výška: | 1 m |
| Maximální tlak: | 150 bar |
| Napětí: | 230-240 V V |
| Objem: | 1 l |
| Provozní tlak, max.: | 120 bar |
| Průtok vody: | 350-450 l/h l/h |
| Výstupní výkon: | 2 kW |
| WEEE Classified: | Yes |
| Zdroj energie: | Elektrický |