BioClip® (mulčování)
BioClip (mulčování) rozseká trávu na malé kousky, které se rychle rozkládají a tvoří přírodní hnojivo, čímž dosáhnete vynikajících výsledků v často sečených oblastech.
Obj. č. 967178502
Husqvarna Rider R 112C5 je sekačka na trávu se sedící obsluhou určená k domácímu použití. Je navržena tak, aby s ní bylo možné sekat kolem květinových záhonů, keřů a dalších překážek na trávníku. Kompaktní konstrukce zajišťuje snadné manévrování i… (pokračovat ve čtení)
na prodejně 18. 5. 2026
doručení k zákazníkovi 20. 5. 2026
BioClip (mulčování) rozseká trávu na malé kousky, které se rychle rozkládají a tvoří přírodní hnojivo, čímž dosáhnete vynikajících výsledků v často sečených oblastech.
Žací ústrojí Combi nabízí výběr mezi dvěma systémy sečení v závislosti na podmínkách. Vyberte si funkci BioClip® pro hnojení trávníku a zadní výhoz pro efektivní sečení na plochách s vyšší a hrubší trávou.
Nože se automaticky zapínají při spuštění žacího ústrojí pro rychlé a plynulé zahájení práce.
Zadní náprava je výkyvná pro zajištění maximální trakce kol pohonu a hladké řízení i na nerovném terénu.
Díky vnějšímu víčku palivové nádrže nemusíte při doplňování paliva otevírat kryt motoru. Mimořádně široký otvor palivové nádrže usnadňuje tankování.
Velká průhledná palivová nádrž umožňuje snadno kontrolovat hladinu paliva a podle toho plánovat práci.
Snadné nastavení výšky sečení pomocí jedné páky.
Kloubové řízení poskytuje vynikající ovladatelnost a usnadňuje jízdu kolem překážek, například stromů a keřů.
Jízda s riderem je bezpečná a pohodlná. Rider má vynikající trakci jak na rovných plochách, tak na svahu. K jeho stabilitě přispívá nízko položené těžiště.
Ovládací prvky jsou snadno dostupné a navrženy pro optimální komfort obsluhy.
Motor umístěný vzadu zajišťuje lepší přehled při sečení a generuje menší hlučnost a emise v prostoru řidiče oproti riderům s motorem umístěným vpředu.
Velký průměr předních i zadních kol poskytuje optimální pohodlí při jízdě, vysokou terénní dostupnost a snižuje riziko poškození udržovaných povrchů.
Žací ústrojí zavěšené vpředu umožňuje vynikající přístup do rohů a pod křoviny, lavičky v parcích, apod.
Prakticky umístěný držák na láhev pro občerstení při práci.
| Bezdrátové připojení: | Ne |
|---|---|
| Celková hmotnost: | 7 kg |
| Chlazení motoru: | Vzduchem |
| Čistá hmotnost výrobku, konečná: | 196 000 g |
| Čistý výkon při přednastavených otáčkách, kW: | 8 kW |
| EAN: | 7 391 736 549 608 |
| Emise výfukových plynů (CO2 EU V): | 882 g/kWh |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A): | 85 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A): | 100 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, měřená dB(A): | 99 dB(A) |
| Hmotnost, kg: | 196 kg |
| Hrubá tažná hmotnost: | 100 kg |
| Kapacita akumulátoru, Ah: | 21 Ah |
| Materiál sedadla: | PU |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Název motoru: | HS 413AE |
| Neposečený kruh, cm: | 65 cm |
| Objem palivové nádrže: | 4 l |
| Odpružené sedadlo: | Ano |
| Olejový filtr: | Ne |
| Ovládací knoflík: | Optional |
| Parkovací brzda, typ: | Disková |
| Počet válců: | 1 |
| Počítadlo provozních hodin: | Ne |
| Pojezd: | Ovládáný pedálem |
| Přednastavené otáčky, ot./ min: | 3 000 ot./min |
| PTO (Power Take Off): | Řemenový pohon |
| Rozměry pneumatiky, přední: | 155/50-8 |
| Rozměry pneumatiky, zadní: | 155/50-8 |
| Rozvor, cm: | 80 cm |
| Rychlost dopředu, max.: | 8 km/h |
| Rychlost dozadu, max.: | 3 km/h |
| Šířka sečení, max.: | 85 cm |
| Šířka sečení, min.: | 85 cm |
| Sklopné sedadlo: | Ano |
| Spotřeba paliva: | 395 g/kWh |
| Světlá výška od země, mm: | 106 mm |
| Systém pohonu: | Pohon zadních kol |
| Typ akumulátoru: | Olovo-kyselinový |
| Typ mazání motoru: | Rozstřikem |
| Typ převodu / náhonu: | Manuální |
| Typ sedadla: | Standardní |
| Typ volantu: | Standardní |
| Typ vzduchového filtru: | Standardní |
| Typ žacího ústrojí: | Combi |
| Vibrace sedadla, m/s²: | 1 m/s² |
| Vibrace volantu, m/s²: | 2 m/s² |
| Výrobce akumulátoru: | Global |
| Výrobce motoru: | Husqvarna |
| Výška opěradla sedadla: | Středně vysoké |
| Výška sečení, max., mm: | 70 mm |
| Výška sečení, min., mm: | 25 mm |
| Výstupní výkon: | 8 kW |
| Výstupní výkon: | 8 kW |
| WEEE Classified: | No |
| Žací ústrojí: | Combi 85 |
| Základní stroj, délka, cm: | 212 cm |
| Základní stroj, šířka, cm: | 89 cm |
| Základní stroj, výška, cm: | 107 cm |
| Zapínání žacích nožů: | Automatické |
| Zdroj energie: | Benzín |
| Zdroj napájení: | Benzínové |
| Zdvihový objem válce: | 413 cm³ |
| Značka motoru: | Husqvarna |