Ergonomická řídítka
Ergonomicky zalomená rukojeť a snadno uchopitelná ovládací páka přítomnosti obsluhy umožňují snadné ovládání.
Obj. č. 967922301
Lehký elektrický odmechovač 2-v-1 (provzdušňovač) se snadným nastavením pracovní hloubky a výměnou nože bez použití nářadí. Výkonný motor a pracovní šířka 38 cm zajišťují efektivní odstraňování chomáčů travní plsti a mechu z trávníku. Kompaktní… (pokračovat ve čtení)
na prodejně ihned
doručení k zákazníkovi 23. 4. 2026
Přijďte si tento produkt osobně vyzkoušet v našem showroomu, kde Vám rádi doporučíme nejlepší řešení a zodpovíme všechny Vaše otázky. Přesvědčte se sami o jeho kvalitě a výkonu!
Adresa & kontaktErgonomicky zalomená rukojeť a snadno uchopitelná ovládací páka přítomnosti obsluhy umožňují snadné ovládání.
Snadné složení rukojeti pro minimalizaci prostoru potřebného pro skladování a přepravu.
Rychlé a snadné nastavení pracovní výšky pomocí jedné páky.
Snadné přepínání mezi odmechovačem a vertikutátorem.
Sběrný koš zachytává prach a zabraňuje jeho vyfouknutí do obličeje obsluhy.
U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.
| Bezdrátové připojení: | Ne |
|---|---|
| Čistá hmotnost výrobku, konečná: | 22 000 g |
| Čistý výkon při přednastavených otáčkách, kW: | 2 kW |
| EAN: | 7 391 883 950 210 |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A): | 82 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A): | 98 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, měřená dB(A): | 96 dB(A) |
| Hmotnost, kg: | 19 kg |
| Kolečka s ložisky, přední/zadní: | Ano/Ano |
| Materiál skeletu: | ABS plast |
| Měkká rukojeť: | Ano |
| Metoda(y) sečení: | Odmechování |
| Možnosti nastavení výšky rukojeti: | 2 |
| Nastavení pracovní hloubky: | Knoflík |
| Nastavení výšky sečení: | Centrální |
| Objem sběrného koše, litry: | 45 l |
| Poháněná kola: | N/A |
| Pracovní hloubka, cm: | -1 cm |
| Pracovní šířka: | 38 cm |
| Pracovní šířka, cm: | 38 cm |
| Přednastavené otáčky, ot./ min: | 6 000 ot./min |
| Průměr kol, přední, mm: | 170 mm |
| Průměr kol, zadní, mm: | 150 mm |
| Ráfky, materiál: | Plast |
| Rozměry výrobku, délka: | 108 cm |
| Rozměry výrobku, šířka: | 62 cm |
| Rozměry výrobku, výška: | 102 cm |
| Rozvor, cm: | 27 cm |
| Rychlost dopředu, max.: | 0 km/h km/h |
| Rychlost dopředu, min., km/h: | 0 km/h km/h |
| Sklopná rukojeť: | Ano |
| Spotřeba paliva: | 0 g/kWh |
| Systém pohonu: | Bez pojezdu |
| Typ nože: | Delta nože a pružinové hroty |
| Typ rukojeti: | Ergonomická |
| Typ sběrného koše: | Tkaninová ochrana proti prachu |
| Vibrace rukojeti: | 8 m/s² |
| Výstupní výkon: | 2 kW |
| Výstupní výkon: | 2 kW |
| WEEE Classified: | Yes |
| Zdroj energie: | Elektrický |
| Zdroj napájení: | Elektrické |